• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Прийом заявок на отримання дров вже розпочато

eye

491

04.09.2023 11:34

Новини громад

img

У рамках міської програми про надання допомоги на період дії воєнного стану окремим категоріям громадян для проходження зимового періоду 2023-2024 р. мешканці мають змогу безоплатно отримати деревину. 

Згідно з розпорядженням Покровської МВА від 30.09.2022 № 9рг «Про затвердження Положення про надання допомоги у вигляді дров для пічного опалення на період дії воєнного стану окремим категоріям громадян Покровської міської територіальної громади» фахівці Управління соціального захисту населення розпочали приймати заяви від мешканців громади на оформлення допомоги у вигляді дров. 

Отримати тверде паливо мають право громадяни, які належати до пільгових категорій, зокрема: інваліди війни; учасники бойових дій; інваліди першої групи; родини з дітьми інвалідами; одинокі матері; багатодітні родини; родини, чиє житло було зруйноване внаслідок бойових дій; одинокі особи старші 80 років, які мають у складі лише непрацездатних членів родини. Про це розповіла начальниця покровського УСЗН Ірина Бонзюх.

«За цією програмою заяви приймаються тільки від господарів тих домоволодінь, де немає газового, централізованого  чи електричного опалення, а лише пічне. Є такі випадки, коли особи, які мають пічне опалення, не потрапили до вищеперелічених категорій. У таких випадках громадян вносять до списків, і згодом питання вирішується за допомогою інших фінансових програм», - пояснила Ірина Бонзюх.
 

Кожному заявнику адресно розвозитиметься по два куби деревини. Документи приймаються в приміщенні Покровського УСЗН за адресою: вул. Поштова, 22 з 8:00 до 15:00 за попереднім записом за телефонами: 0953999055, 0999238999.
 

Першочергово при собі громадянам необхідно мати: паспорт; ідентифікаційний код; довідку про фактичне місце проживання і місце реєстрації.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Об`єднані зусилля для благоустрою: у Новоєлизаветівському старостинському окрузі провели суботник

Суботники – це чудова нагода для місцевого населення проявити свою свідомість щодо збереження природних ресурсів та дбайливого ставлення до довкілля.

eye

26

Новини громад

13 квітня 2024 13:02

Діалог влади та громад: Сергій Добряк взяв участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад

12 квітня відбулось засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при президентові України. На ньому очільники громад мали можливість напряму поставити питання представникам уряду у форматі онлайн

eye

36

Новини громад

12 квітня 2024 19:30

Для екстреного відновлення: до Покровської громади надійшли будівельні матеріали від БО «Янголи спасіння»

Останнім часом Покровська громада все частіше потрапляє під ворожі обстріли. Терор цивільного населення призводить до пошкоджень житлових будинків та інфраструктури, а також завдає чималих матеріальних збитків.

eye

37

Громада 1

12 квітня 2024 15:50

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію