Вакантні посади Покровської міської ради

01.09.2023 11:05

Департамент фінансово - економічної політики та управління активами Покровської міської ради Донецької інформує про потребу в заповненні вакантних посад.

Опис вакансій:

-   головний спеціаліст з публічних закупівель,  відділ обліку та звітності; забезпечення реалізації державної політики в сфері публічних закупівель. Кваліфікаційні вимоги: громадянство України,  вища освіта не нижче ступеня бакалавра;  вільне володіння державною мовою; досвід роботи згідно з вимогами законодавства, встановленими щодо відповідних посад.

- головний спеціаліст, бюджетний відділ фінансового управління;  забезпечення реалізації державної політики шляхом прогнозу показників та аналізу виконання місцевого бюджету за видатками, забезпечення ефективного і цільового використання бюджетних коштів.

Особи, які бажають працювати, подають наступні документи:

- резюме в довільній формі;

- заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з додатками та автобіографією;

- копії  документів про освіту;

- копію документа, який посвідчує особу;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

- досвід роботи (трудова книжка або довідки з пенсійного фонду ОК-5, ОК-7)

- дві фотокартки розміром 4*6 см.

Додаткова інформація з питань основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці за телефоном 0661301853.