Продуктові набори та непродовольчі матеріали: розподілено чергову партію гуманітарної допомоги

01.09.2023 20:16

1 вересня під головуванням керівника гуманітарного штабу Дмитра Єрмоловича та за участі заступниці начальника Покровської МВА Наталії Іваньо відбулось засідання з розподілу гуманітарної допомоги.

Для регулярного забезпечення потреб вимушено переміщених осіб та осіб з-поміж соціально-незахищених верств населення, створення умов для їх належного проживання в громаді, Покровською МВА продовжується активна співпраця з міжнародними благодійними організаціями та фондами.

Так, від благодійного фонду «Лікарі без кордонів» надійшла допомога у вигляді двох ортопедичних матраців. Від Фонду «Якість життя» Покровська ТГ отримала продуктові набори. Громадська організація «Проліска» в межах реалізації проєкту УВКБ ООН передала до громади допомогу у вигляді будівельних матеріалів. Надійшла також допомога і від Асоціації «Україна-Діжон-Бургонь» у вигляді 5 ємностей для води (1000 л).

З метою проведення ремонту будівлі одного з навчальних закладів громади, підтримки ВПО, які знаходяться в евакуації, доукомплектування укриттів, які розташовані у закладах освіти, забезпечення безперебійної роботи свердловин, а також забезпечення харчовими продуктами пацієнтів другої медичної ланки, члени комісії вирішили розподілити отримані матеріальні цінності згідно листів – заявок.

«Така допомога від українських та міжнародних партнерів є дуже вагомою для нашої громади та її жителів. Перелік гуманітарних місій, з якими ми співпрацюємо, збільшується. Це говорить про те, що нам довіряють, бачать нашу звітність та прозорість. Надалі будемо визначати з нашими колегами інші напрямки для розвитку співпраці в гуманітарних питаннях», - зауважила заступниця начальника Покровської МВА Наталія Іваньо.