• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

За підтримки благодійної організації GEM у пошкоджених будинках громади встановлять близько 2500 вікон

eye

492

01.09.2023 11:53

Новини громад

img

Покровською МВА було досягнуто домовленості з постійними партнерами громади-неприбутковою організацією GEM у партнерстві з Howard G Baffett Fondation щодо допомоги в відновленні багатоповерхівок, які зазнали пошкоджень та руйнувань внаслідок обстрілів з боку рф. 

Заміна вікон відбувається у рамках віконної програми, яка створена американською організацією Global Empowerment Mission (GEM) у партнерстві з Howard G Buffett Fondation (HGBF).

«Це безпрецендентний випадок на Донеччині, пов`язаний із відновлення пошкодженого майна саме благодійниками. Ми дуже вдячні GEM за те, що зголосились встановити нашим мешканцям таку значну кількість вікон. Раніше цим фондом були виконані роботі і з заміни вікон в одній зі шкіл міста. Крім того, отримували від наших американських партнерів генератори для стабільної роботи критичної інфраструктури та на постійній основі продуктові набори», - зазначив начальник Покровської МВА Сергій Добряк.  

Першу партію металопластикової продукції вже доставлено в Покровськ. Новеньких 121 вікна вже отримали мешканці будинків 1,2б,9,23,24,27 у мікрорайоні «Сонячний». 

Примітно, що крім вікон, фахівцями GEM буде надана допомога місцевим мешканцям в проведенні монтажних зовнішніх робіт.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Об`єднані зусилля для благоустрою: у Новоєлизаветівському старостинському окрузі провели суботник

Суботники – це чудова нагода для місцевого населення проявити свою свідомість щодо збереження природних ресурсів та дбайливого ставлення до довкілля.

eye

26

Новини громад

13 квітня 2024 13:02

Діалог влади та громад: Сергій Добряк взяв участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад

12 квітня відбулось засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при президентові України. На ньому очільники громад мали можливість напряму поставити питання представникам уряду у форматі онлайн

eye

36

Новини громад

12 квітня 2024 19:30

Для екстреного відновлення: до Покровської громади надійшли будівельні матеріали від БО «Янголи спасіння»

Останнім часом Покровська громада все частіше потрапляє під ворожі обстріли. Терор цивільного населення призводить до пошкоджень житлових будинків та інфраструктури, а також завдає чималих матеріальних збитків.

eye

37

Громада 1

12 квітня 2024 15:50

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію