Привітання начальника Покровської МВА Сергія Добряка з початком нового навчального року

01.09.2023 08:34

Шановні учні, батьки та вчителі Покровської громади!

Щиро вітаю вас з початком нового навчального року, Днем знань – святом мудрості, добра, натхнення та нових відкриттів.

Нажаль, з урахуванням безпекової ситуації на Донеччині, зокрема, в нашій громаді, освітній процес проходитиме за дистанційною формою навчання.

Через повномасштабне вторгнення рф на територію України багатьом з вас довелось виїхати в інші, більш безпечні регіони України або й зовсім, за тисячі кілометрів від рідних домівок опановувати іноземні мови в європейських країнах.

Дистанційне навчання, на жаль, не може замінити живого спілкування з вчителем чи однокласниками. Але головне для всіх нас зараз – безпека.
Наші освітяни докладають чималих зусиль, аби школярі громади отримали якісні знання в будь-якій точці світу. Дбаємо й про те, щоб найскоріше повернутись до офлайн-навчання: відбудовуємо школи, облаштовуємо в них укриття.

Віримо, що зовсім скоро всі ви повернетесь до своїх навчальних закладів, затишних класних кімнат та сучасних шкільних кабінетів.

Бажаємо вам жаги до навчання, завзятості та старанності. Не забувайте, що від ваших досягнень залежать досягнення і розвиток нашої держави.
Успіхів та цікавих відкриттів у новому навчальному році!