СУБСИДІЯ ГОТІВКОЮ НА ПРИДБАННЯ ТВЕРДОГО ТА РІДКОГО ПІЧНОГО ПОБУТОВОГО ПАЛИВА У 2018 РОЦІ

19.01.2018 19:20

УСЗН

Субсидія на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива призначається у разі, коли житлове приміщення не забезпечується електро-, тепло- або газопостачанням для опалення.

Якщо для опалення житлового приміщення одночасно використовується теплова енергія та/або природний газ та/або електроенергія, субсидія надається тільки на один вид палива. Субсидія для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива призначається один раз на календарний рік за особистим зверненням громадян.

Субсидія для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива і відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг надається на календарний рік. При цьому субсидія на оплату житлово-комунальних послуг розраховується з місяця звернення за її призначенням до кінця поточного року.

Шановні мешканці міста!

Для призначення житлової субсидії Вам необхідно подати лише два документи: Заяву та Декларацію.

Звертатися за призначенням субсидії потрібно до управління соціального захисту населення Покровської міської ради або надіслати Заяву та Декларацію поштою.

Консультації з питань отримання житлової субсидії можна отримати за телефонами: 2-11-59, 095-399-90-55.

Громадська приймальня управління соціального захисту населення Покровської міської ради працює (без перерви на обід) з 8.00 до 17.00, а п’ятницю з 8.00 до 16.00.

Ми чекаємо Вас за адресою: м. Покровськ, вул. Поштова, 22