Загинув, захищаючи незалежність: Покровська громада проститься із Захисником з Родинського

25.08.2023 09:04

19 серпня, у лікарні м. Вінниця, помер наш земляк, уродженець міста Родинське, військовослужбовець Крись Віталій Вікторович, 1974 року народження.

Він служив стрільцем-санітаром механізованого відділення механізованого взводу механізованої роти механізованого батальйону військової частини А1815. Віталій Крись героїчно бився за нашу свободу і вірив у те, що Перемога вже скоро. Вірив і віддав в ім'я цієї Перемоги найцінніше – життя.

З глибоким сумом, Покровська МВА висловлює свої щирі співчуття тим, хто знав та любив Віталія Крися. Розділяємо біль вашої втрати. Пам'ять про нашого земляка та Героя, залишиться у наших серцях.

Поховання Героя відбудеться сьогодні на кладовищі м. Родинське.

Вічна пам’ять відважному Сину Українського народу, мужньому Захиснику та справжньому Патріоту України!