ВІДЕОІНСТРУКЦІЯ. Як подати заяву на отримання компенсації за пошкоджену нерухомість?

17.08.2023 12:10

Вже 10 днів минуло з трагедії, яка сталась у Покровську 7 серпня. Внаслідок обстрілу ракетами Іскандер пошкоджено 12 багатоповерхівок, об’єкти комунальної власності та приватні будинки. Дотепер комунальники продовжують ліквідовувати наслідки обстрілу: проводять демонтаж аварійних конструкцій та відновлюють покрівлі будівель.

З місцевими мешканцями працює комісія Покровської МВА, яка фіксує обсяги руйнувань майна. Після чого фахівці нададуть покровчанам акти обстежень для їх подальшого внесення в державну онлайн-програму «єВідновлення».

Як зареєструватись на порталі та отримати відшкодування від держави — дивіться в нашій відеоінструкції.