До уваги осіб, які постраждали внаслідок підриву греблі Каховської гідроелектростанції!

15.08.2023 08:37

Управління соціального захисту населення Покровської міської ради повідомляє, що змінами до Порядку надання одноразової матеріальної грошової допомоги постраждалому населенню внаслідок підриву російської федерацією греблі Каховської гідроелектростанції (постанова КМУ від 07.07.2023 № 691 «Про внесення змін до Порядку надання одноразової матеріальної грошової допомоги постраждалому населенню внаслідок підриву Російською Федерацією греблі Каховської гідроелектростанції») передбачено:

•  одноразова матеріальна допомога постраждалому населенню внаслідок підриву російською федерацією греблі Каховської гідроелектростанції надається незалежно від отримання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам;
  • ? скасовано перевірку осіб, які претендують на призначення матеріальної допомоги, щодо факту включення (невключення) до Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб інформації щодо іншого місця проживання (перебування) внутрішньо переміщеної особи, ніж у населеному пункту, що розташований в районах підтоплень Миколаївської та Херсонської областей, та отримання (неотримання) допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам.

Консультації з зазначених питань можна отримати за телефонами:  0999238999, 0953999055

Громадська приймальня управління соціального захисту населення Покровської міської ради працює (без перерви на обід) з 8.00 до 17.00, в п'ятницю з 8.00 до 15.45.

Ми чекаємо Вас за адресою: м. Покровськ, вул. Поштова, 22.