• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

До Покровської громади прибув спецавтомобіль від німецьких благодійників

eye

424

14.08.2023 10:38

Новини громад

img

Представники благодійної організації "Міжнародний благодійний фонд «Українські герої», який працює на підтримку ЗСУ та гуманітарне забезпечення мирного населення, привезли до Покровська пожежний автомобіль, придбаний німецькою волонтерською організацією Sankt Augustin andfriends hilft e.V, керівником якого є Гюнтер Маасен.

"Немає жодних сумнівів, що доставлену з Німеччини автівку буде використано з користю – задля збереження життя населення", - підкреслив директор благодійної організації "Міжнародний благодійний фонд" Українські герої" Рустам Набіулін.

Автомобіль від благодійників використовуватиметься для надання допомоги у віддалених від Покровська населених пунктах. 

«Автомобіль від німецьких благодійників використовуватиметься на базі КП «Муніципальна служба правопорядку», де буде організовано добровольчий загін пожежного призначення, який надалі долучатиметься до ліквідацій надзвичайних подій», — зазначив заступник міського голови Микола Шабельник.

У Покровській громаді великі відстані між населеними пунктами, втім надзвичайні події потребують швидкого реагування. Тому, як зазначив начальник Покровської МВА Сергій Добряк, техніка стане в пригоді і допоможе у своєчасному наданні допомоги всім жителям громади: "Щиро дякуємо нашим новим друзям - благодійному фонду "Українські герої", а також нашим німецьким друзям та всім партнерам, зокрема Гюнтеру Маасену, завдяки яким було придбано та доставлено у Покровську громаду такий вкрай важливий і необхідний транспорт".

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

30 важливих питань щодо захисту прав дітей вирішено на засіданні комісії Покровської МВА

Сьогодні, 12 липня, заступниця начальника Покровської МВА Наталія Іваньо провела чергове засідання комісії з питань захисту прав дітей. Члени комісії ретельно розглянули 30 питань, що стосувалися різних аспектів життя та захисту прав юних мешканців громад

eye

25

Громада 1

12 липня 2024 14:05

Представники Покровської громади здобули знання з управління проєктами завдяки USAID

Директор Агентства розвитку громади Дмитро Єрмолович та представники ГО "Світло Донбасу" пройшли навчання у Школі проєктного менеджменту

eye

30

Новини громад

12 липня 2024 13:07

До річниці трагедії: у Покровську встановлять меморіальні дошки загиблим внаслідок обстрілу покровчанам

Під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Маргарити Ідрісової відбулося засідання комісії з розгляду питань встановлення та демонтажу пам’ятних знаків, меморіальних та інформаційних дощок на території Покровської ТГ.

eye

28

Громада 1

12 липня 2024 12:30

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію