• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

«Разом зможемо більше», - Наталія Іваньо під час засідання комісії з розподілу гуманітарної допомоги

eye

490

11.08.2023 17:02

Новини громад

img

Під головуванням начальника гуманітарного штабу Дмитра
Єрмоловича та за участю заступниці начальника
Покровської МВА Наталії Іваньо в онлайн-форматі відбулось засідання комісії з розподілу гуманітарної допомоги, що надійшла протягом поточного тижня до громади.

Члени розглянули питання щодо отримання гуманітарної допомоги від гуманітарної місії "Проліска", її розподіл та механізм передачі. 

7 серпня місто Покровськ стало жертвою підступного обстрілу, внаслідок чого загинули та постраждали місцеві мешканці, багатоквартирні будинки, комунальні та державні установи. Щоб надати допомогу постраждалим, військова адміністрація співпрацює з всеукраїнськими та міжнародними гуманітарними організаціями. 

"Головна мета роботи гуманітарного штабу полягає в залученні якомога більше партнерів-гуманітарних місій та благодійних фондів для надання допомоги мешканцям громади», - зазначила заступниця начальника Покровської МВА Наталія Іваньо.

ГО «Проліска» в межах проєкту УВКБ ООН до Покровської громади передала будівельні матеріали, а саме понад 100 листів OSB, 200 листів тарпауліну, 540 м2 прозорої плівки, цвяхи, саморізи, скотч та будівельну піну.

Члени комісії вирішили розподілити отримані матеріали згідно з листом – заявки та передати цю гуманітарну допомогу для подальшої роботи з ліквідації наслідків обстрілу Житлово-комунальному відділу.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Постгероїчне лідерство в умовах криз та війни: Сергій Добряк взяв участь у тренінгу з ефективного менеджменту

Для посадових осіб місцевого самоврядування Донецької області в м.Києві відбувся триденний тренінг з управлінської взаємодії, ефективної побудови команди та її ефективності у досягненні цілей.

eye

87

Громада 1

23 липня 2024 10:30

Фонд ООН у галузі народонаселення надав допомогу жінкам та дівчатам у Покровську

Нещодавно Маджід Рафіхі, координатор з екстреного реагування Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні, відвідав транзитний центр (шелтер) у м. Покровську

eye

42

Громада 1

23 липня 2024 09:30

Покровський Динасовий Завод святкує своє 90-річчя

Сьогодні Покровський Динасовий Завод відзначає свій 90-річний ювілей. З нагоди цього свята начальник Покровської МВА Сергій Добряк привітав працівників заводу та вручив грамоти й подяки за їхній вагомий внесок у розвиток підприємства.

eye

57

Громада 1

22 липня 2024 18:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію