• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Покровськ став гуманітарним майданчиком для надання допомоги місцевим мешканцям

eye

485

11.08.2023 12:52

Новини громад

img

Щодня керівники Покровської МВА проводять зустрічі та перемовини з представниками гуманітарних місій, благодійних організацій, соціально відповідальним бізнесом, аби максимально надати допомогу місцевим мешканцям та задовольнити їхні потреби, які є на сьогодні. 

Серед тих, хто відразу після обстрілу міста простягнув руку допомоги – ГО «Аваліст». З 8 серпня у Покровську працює мобільна група фахівців, які приймають документи від постраждалих на отримання матеріальних виплат. 

В рамках проєкту "Негайне гендерночутливе реагування на надзвичайні ситуації та захист постраждалого від конфлікту населення на сході України для збереження життя" громадської організації «Аваліст» у партнерстві з Міжнародною організацією CARE Ukraine за підтримки Європейського союзу відбулася зустріч між керівниками Покровської МВА та представниками CARE Ukraine, координатором та асистентом проєкту.

«Внаслідок обстрілу, який стався 7 серпня, пошкоджень зазнали 12 багатоповерхівок. Понад двох тисяч вікон потребують відновлення. Треба швидко ремонтувати дахи житлових будинків – потрібен шифер та USB  плити. Це першочергові запити, які є на сьогодні», - розповів начальник Покровської МВА Сергій Добряк. 

Розглядаючи соціальну підтримку населення, заступниця очільника військової адміністрації Наталія Іваньо зосередила увагу партнерів на необхідності в спеціалізованому авто для перевезення маломобільних людей та реконструкції соціального гуртожитку.

«З початку повномасштабного вторгнення росії в Україну в Покровській громаді вже офіційно зареєстровано близько 9 тисяч ВПО.  Сьогодні Покровськ – тилове місто з гарною транспортною розв’язкою, тож багато людей знайшли прихисток саме тут, не зважаючи на наші заклики евакуюватись до більш безпечних регіонів. Існує потреба в облаштуванні житла для переселенців та людей, квартири яких зруйновані внаслідок обстрілів. Ми вже маємо проєкт реконструкції гуртожитку в одному з мікрорайонів міста, але реалізувати його за кошти місцевого бюджету дуже дорого», - зазначила Наталія Іваньо. 

Своєю чергою, координатори проєкту зауважили, що й надалі збиратимуть потреби мешканців Покровської громади та спільно з керівниками Покровської МВА формуватимуть стратегію допомоги постраждалим.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Постгероїчне лідерство в умовах криз та війни: Сергій Добряк взяв участь у тренінгу з ефективного менеджменту

Для посадових осіб місцевого самоврядування Донецької області в м.Києві відбувся триденний тренінг з управлінської взаємодії, ефективної побудови команди та її ефективності у досягненні цілей.

eye

88

Громада 1

23 липня 2024 10:30

Фонд ООН у галузі народонаселення надав допомогу жінкам та дівчатам у Покровську

Нещодавно Маджід Рафіхі, координатор з екстреного реагування Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні, відвідав транзитний центр (шелтер) у м. Покровську

eye

42

Громада 1

23 липня 2024 09:30

Покровський Динасовий Завод святкує своє 90-річчя

Сьогодні Покровський Динасовий Завод відзначає свій 90-річний ювілей. З нагоди цього свята начальник Покровської МВА Сергій Добряк привітав працівників заводу та вручив грамоти й подяки за їхній вагомий внесок у розвиток підприємства.

eye

57

Громада 1

22 липня 2024 18:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію