• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Зусиллями комунальників вже відновлено понад 1000 вікон

eye

375

11.08.2023 09:30

Новини громад

img

Вже 4 день у місті Покровськ триває робота з усунення наслідків ворожого обстрілу по центру міста. Наразі бригади комунальників вже відновили понад 1000 вікон, які розташовані поруч з епіцентром вибуху.

“В результаті обстрілу в місті є зруйновані домівки. Але ми старанно працюємо над усуненням цих наслідків. На сьогодні паралельно ведуться роботи з обстеження силами наших комунальних підприємств. Виконуються роботи з усунення забруднення, з ремонту покрівель. Забиваємо вікна OSB листами. Залучена велика кількість гуманітарних організацій. Дякуємо їм за співпрацю”, - розповів заступник начальника Покровської МВА Олексій Стебель.

Також заступник Покровської МВА розповів, що ведуться роботи з відновлення віконних блоків у багатоквартирних будинках. На місці працює 10 бригад.

“У наших планах за тиждень закінчити весь цей обсяг робіт. Взагалі ударна хвиля від вибуху пошкодила величезну кількість приміщень, які знаходяться поруч з епіцентром прильоту. Усі служби на місці, працюють злагоджено. Хочу зазначити, що попри всі ці роботи, які ведуться тут, також продовжується підготовка до осінньо-зимового періоду. Ми залучили велику кількість працівників з інших підприємств. Тільки на вікнах і покрівлях працюють 10 бригад. Але це все робиться не в збиток підготовки до опалювального сезону”, - підкреслив Олексій Стебель.

На наступному тижні буде залучена профільна організація, зараз приймається рішення про необхідність залучення фахових лабораторій для обстеження опорних конструкцій. 

“Після обстеження стану конструкцій ми чекаємо висновку з рекомендаціями та оцінкою стану будівель. Якщо буде визнано, що будинок придатний до відновлення, то ми будемо його відновлювати”, - зазначив Олексій Стебель.

Доступ мешканцям до домівок буде наданий після винесення рішення щодо придатності будинку для перебування там. Все робиться згідно існуючих протоколів, адже безпека мешканців надважлива.

“До цих пір тривають будівельно-відновлювальні роботи. Плануємо закінчити до кінця тижня, якщо не завадять погодні умови. Взагалі у нас 12 будинків, які потребують відновлення дахів, це і приватний сектор, і багатоповерхівки. Окрім того, ремонту потребують 5 будинків, де руйнувань зазнала м'яка покрівля. Хочу подякувати мешканцям пошкоджених будинків , які самостійно беруть будівельні матеріали і ними зашивають вікна, допомагають, прибирають сміття. Це значно прискорює темп виконання робіт», - розповів начальник ЖКВ Дмитро Візенков. 

За попередніми підрахунками комунальників, заміни потребують понад 3000 листів шиферу на покрівлях та близько 2000 віконних блоків. На сьогодні видано чи встановлено вже більше 1200 листів OSB. 

Значну підтримку в видачі будматеріалу надають гуманітарні організації, які теж з моменту надзвичайної події працюють у Покровську.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Постгероїчне лідерство в умовах криз та війни: Сергій Добряк взяв участь у тренінгу з ефективного менеджменту

Для посадових осіб місцевого самоврядування Донецької області в м.Києві відбувся триденний тренінг з управлінської взаємодії, ефективної побудови команди та її ефективності у досягненні цілей.

eye

93

Громада 1

23 липня 2024 10:30

Фонд ООН у галузі народонаселення надав допомогу жінкам та дівчатам у Покровську

Нещодавно Маджід Рафіхі, координатор з екстреного реагування Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні, відвідав транзитний центр (шелтер) у м. Покровську

eye

42

Громада 1

23 липня 2024 09:30

Покровський Динасовий Завод святкує своє 90-річчя

Сьогодні Покровський Динасовий Завод відзначає свій 90-річний ювілей. З нагоди цього свята начальник Покровської МВА Сергій Добряк привітав працівників заводу та вручив грамоти й подяки за їхній вагомий внесок у розвиток підприємства.

eye

57

Громада 1

22 липня 2024 18:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію