• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Начальник Покровської МВА Сергій Добряк зустрівся з активною молоддю громади

eye

557

10.08.2023 20:00

Новини громад

img

В рамках проведення Всеукраїнського молодіжного форуму «В єдності наша сила» та Дня молоді, відбулась зустріч  молодіжних активістів Покровської громади із начальником міської військової адміністрації Сергієм Добряком. 

Участь у заході також взяли головний спеціаліст Управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання ДонОВА Карина Шевченко, заступниця начальника Управління сім’ї, молоді та спорту Покровської громади Яна Штурхецька, представники Молодіжної ради, члени громадських організацій. 

Учасники зустрічі обговорили та зробили напрацювання щодо вирішення питань, які стосуються розвитку Покровської громади.

"Представники активної молоді громади розповіли про нагальні питання, які, на їх думку, потребують вирішення вже сьогодні, та запропонували ідеї та шляхи відновлення та модернізація молодіжної інфраструктури; міжнародної співпраці із молоддю; визнання внеску молоді у пришвидшення перемоги. Приємно, що вони були почуті не лише у межах громади, а й у області", - зазначила заступниця начальника Управління сім’ї, молоді та спорту Покровської громади Яна Штурхецька.

Спеціаліст Управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання ДонОВА Карина Шевченко висловили подяку керівництву Покровської МВА за відкритість до співпраці і зазначила, що всі напрямки, проблемні питання  та пропозиції буде враховано при розробці нормативно-правових документів, які знайдуть відображення у стратегії післявоєнної відбудови: "Покровська громада є прикладом співпраці із молоддю, яка дає позитивні результати. Всі почуті сьогодні напрацювання буде узагальнено та передано у Міністерство молоді та спорту для розробки Нової молодіжної стратегії". 

Між молоддю та начальником Покровської МВА зав’язалась цікава та змістовна розмова, під час якої будо обговорено: роботу з відновлення роботи молодіжних центрів, долучення молоді до написання проєктів відновлення громади; необхідності створення хабу для вивчення іноземних мов та «бізнес-інкубатора» тощо.
 

«Наша молодь представила гарні напрацювання, які вже сьогодні є важливими для реалізації та розвитку молодіжної політики у громаді. Разом до перемоги!», - підкреслив Сергій Добряк.

Своєю чергою молодь висловила вдячність за підтримку, порозуміння та сумісні проєкти, які вже  вдалося та планується реалізувати.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Постгероїчне лідерство в умовах криз та війни: Сергій Добряк взяв участь у тренінгу з ефективного менеджменту

Для посадових осіб місцевого самоврядування Донецької області в м.Києві відбувся триденний тренінг з управлінської взаємодії, ефективної побудови команди та її ефективності у досягненні цілей.

eye

91

Громада 1

23 липня 2024 10:30

Фонд ООН у галузі народонаселення надав допомогу жінкам та дівчатам у Покровську

Нещодавно Маджід Рафіхі, координатор з екстреного реагування Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні, відвідав транзитний центр (шелтер) у м. Покровську

eye

42

Громада 1

23 липня 2024 09:30

Покровський Динасовий Завод святкує своє 90-річчя

Сьогодні Покровський Динасовий Завод відзначає свій 90-річний ювілей. З нагоди цього свята начальник Покровської МВА Сергій Добряк привітав працівників заводу та вручив грамоти й подяки за їхній вагомий внесок у розвиток підприємства.

eye

57

Громада 1

22 липня 2024 18:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію