На місці надзвичайної події працює комісія з фіксування наслідків руйнувань

08.08.2023 14:35

Комісія складається з 8 людей, серед яких представники Покровської МВА, житлово-комунального відділу, відділу архітектури та будівництва, співробітники ДСНС.

Комісія займається фіксацією обсягів руйнування, в першу чергу щодо комунальних установ.

В другу чергу збиратимуться дані щодо руйнувань багатоповерхівок та пошкоджень у квартирах. Також комісія буде фіксувати руйнування в приватному секторі міста.

"Члени комісії роблять заміри та фотофіксацію повністю всіх об'єктів руйнування, включаючи кількість вікон та їх площу, кількість дверей, внутрішнє оснащення, стелі, стіни, шпалери або інші матеріали, столи, пошкодження конструкцій будівлі. Фіксуємо наявність тріщин в стінах та внутрішніх перегородках, обстежуємо зовнішні елементи, такі, як кондиціонери", - розповів начальник Управління капітального будівництва Данил Проскуренко.

Всі зібрані дані вносяться до актів встановленого зразку. Документ з усіма обсягами руйнувань буде доданий до реєстру пошкодженого майна.

Мешканцям радять самостійно зробити фотофіксацію кожного приміщення, щоб мати змогу одразу подавати інформаційне повідомлення в застосунку "Дія".