День жалоби за загиблими внаслідок ворожої атаки

08.08.2023 09:27

З метою вшанування пам'яті загиблих через ворожий обстріл 7 серпня, сьогодні по всій Покровській громаді оголошено жалобу.

У результаті жахливої події загинуло сім людей, а 67 отримали поранення різного ступеня важкості.

Рятувально-пошукові роботи наразі тривають, зусиллями медичних працівників, правоохоронців та добровольців, які збираються, щоб допомогти тим, хто потребує допомоги та захисту.

Ми пам'ятатимемо тих, хто втратив своє життя, і робитимемо все можливе, щоб допомогти тим, хто потребує нашої підтримки та допомоги.

Рекомендуємо приспустити на будівлях Державний Прапор України та оздобити прапор м. Покровськ з траурними стрічками.

Також рекомендуємо обмежити використання музики та проведення розважальних заходів.