• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровську відбулось засідання комісії щодо виплат грошової компенсації на житло ветеранам-переселенцям

eye

515

07.08.2023 09:45

Новини громад

img

Під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Маргарити Ідрісової відбулась комісія з розгляду заяв щодо виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

Всього було розглянуто 10 заяв, а також члени комісії прийняли 2 нові заяви на грошову компенсацію.

Комісія відзначила вже успішний випадок, коли одна людина з отриманою грошовою компенсацією придбала собі житло. Заступниця Маргарита Ідрісова висловила надію, що інші внутрішньо переміщені особи, зареєстровані для отримання компенсації, також зможуть у найближчому майбутньому здійснити покупку нового житла.

“Ми переглянули заяви щодо виплати грошової компенсації. Десь ми корегували склад сім'ї, у деяких ми надали відмови комісійно, тому що немає підтвердження місцеперебування цих людей, і ми бачимо постанову в дії, що одна людина отримала грошову компенсацію та купила собі житло. Ми її вітаємо та сподіваємося, що й інші люди, які стоять в нас на обліку невдовзі отримають компенсацію та придбають собі нове житло”, - зазначила Маргарита Ідрісова.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

30 важливих питань щодо захисту прав дітей вирішено на засіданні комісії Покровської МВА

Сьогодні, 12 липня, заступниця начальника Покровської МВА Наталія Іваньо провела чергове засідання комісії з питань захисту прав дітей. Члени комісії ретельно розглянули 30 питань, що стосувалися різних аспектів життя та захисту прав юних мешканців громад

eye

23

Громада 1

12 липня 2024 14:05

Представники Покровської громади здобули знання з управління проєктами завдяки USAID

Директор Агентства розвитку громади Дмитро Єрмолович та представники ГО "Світло Донбасу" пройшли навчання у Школі проєктного менеджменту

eye

28

Новини громад

12 липня 2024 13:07

До річниці трагедії: у Покровську встановлять меморіальні дошки загиблим внаслідок обстрілу покровчанам

Під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Маргарити Ідрісової відбулося засідання комісії з розгляду питань встановлення та демонтажу пам’ятних знаків, меморіальних та інформаційних дощок на території Покровської ТГ.

eye

27

Громада 1

12 липня 2024 12:30

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію