• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровську триває процес формування нового складу молодіжної ради

eye

452

04.08.2023 20:00

Новини громад

img

Під керівництвом заступниці Покровської МВА Маргарити Ідрісової відбулося чергове засідання ініціативної групи з проведення установчих зборів щодо формування нового складу молодіжної ради при Покровській міській раді. 

Члени комісії, до  якої входять представники молодіжної ради минулого скликання, громадських організацій та місцевої влади розглянули 7 пакетів документів, які були повернуті на доопрацювання на попередньому засіданні та вивчили 20 заявок, що надійшли під час додаткового терміну прийняття документів.

Нагадаємо, у складі молодіжної ради може бути до 35 осіб. Під час минулого засідання члени ініціативної групи констатували, що кількість кандидатів на участь у оновленій молодіжній раді недостатня. Тому охочі увійти до молодіжної ради мали змогу подати заяви до 3 серпня (включно).

 

Під час сьогоднішнього засідання члени робочої групи переглянули пакети документів, перевірили правильність їх оформлення та переконалися чи відповідають дійсності рекомендаційні листи. Учасники засідання вирішили зателефонувати людям, які рекомендували кандидатів до нового складу молодіжної ради, та запропонували кількома словами схарактеризувати їх. 

"До складу молодіжної ради мають увійти непересічні молоді люди, здатні нестандартно мислити, бути активними та дієвими лідерами, щоб разом творити майбутнє громади", - підкреслила Маргарита Ідрісова.

У результаті обговорення до участі в установчих зборах з формування нового складу молодіжної ради, яке за рішенням ініціативної групи відбудеться 25 серпня поточного року, було допущено 35 осіб (5 заявок було відхилено).

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Постгероїчне лідерство в умовах криз та війни: Сергій Добряк взяв участь у тренінгу з ефективного менеджменту

Для посадових осіб місцевого самоврядування Донецької області в м.Києві відбувся триденний тренінг з управлінської взаємодії, ефективної побудови команди та її ефективності у досягненні цілей.

eye

94

Громада 1

23 липня 2024 10:30

Фонд ООН у галузі народонаселення надав допомогу жінкам та дівчатам у Покровську

Нещодавно Маджід Рафіхі, координатор з екстреного реагування Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні, відвідав транзитний центр (шелтер) у м. Покровську

eye

42

Громада 1

23 липня 2024 09:30

Покровський Динасовий Завод святкує своє 90-річчя

Сьогодні Покровський Динасовий Завод відзначає свій 90-річний ювілей. З нагоди цього свята начальник Покровської МВА Сергій Добряк привітав працівників заводу та вручив грамоти й подяки за їхній вагомий внесок у розвиток підприємства.

eye

57

Громада 1

22 липня 2024 18:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію