• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

"Через ризики - до перемоги": Валерій Доценко готує покровських мотогонщиків до Чемпіонату України

eye

574

04.08.2023 18:52

Новини громад

img

З початку повномасштабного вторгнення рф до України багато спортивних секцій призупинили функціонування. Однак, станом на сьогодні в Покровській громаді активізувалось багато видів спорту, зокрема, й мотокрос. 

Покровська команда мотогонщиків зараз налічує 3 вихованці. Вони займаються під керівництвом старшого тренера Донецької області та Молодіжної Збірної України з мотоциклетного спорту Валерія Доценка.

Зокрема, юні покровчани показують високі результати на змаганнях. Так, на Чемпіонаті України, який відбувся в Ужгороді 16 липня, спортсмени зайняли 1 та 8 місця.

"Примітно, що зараз продовжують відвідувати тренування ті, хто визначив для себе цей вид спорту, зрозумів всі його ризики, небезпеку та ресурсозатратність. Результати всі бачать, які переважно - позитивні. Я, як тренер, пишаюсь, але завжди є над чим працювати, до чого прагнути. Далі - більше!", - підкреслив Валерій Доценко.

Юні спортсмени не лише Покровська, а й з Бахмуту зараз тренуються на мототрасі «Балаган», яка відповідає стандартам найвищого рівня, зокрема, й за сприянням Покровської МВА.

"Після сезону дощів та від коліс мотобайків на поверхні траси утворюються вибоїни, які перешкоджають правильному та безпечному відпрацюванню трюків. Звернувся з цією проблемою до Покровської МВА, яка відгукнулась та допомогла вирішити це питання. Було надано трактор, який допоміг не лише привести до ладу трасу, а й адаптувати її, утворюючи певні насипи, під дитячі мотобайки", - поділився Валерій Доценко.

Зараз мотогонщики Донецької області, зокрема й Покровська, готуються до Чемпіонату України, який відбудеться 20 серпня у Бучі.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

30 важливих питань щодо захисту прав дітей вирішено на засіданні комісії Покровської МВА

Сьогодні, 12 липня, заступниця начальника Покровської МВА Наталія Іваньо провела чергове засідання комісії з питань захисту прав дітей. Члени комісії ретельно розглянули 30 питань, що стосувалися різних аспектів життя та захисту прав юних мешканців громад

eye

18

Громада 1

12 липня 2024 14:05

Представники Покровської громади здобули знання з управління проєктами завдяки USAID

Директор Агентства розвитку громади Дмитро Єрмолович та представники ГО "Світло Донбасу" пройшли навчання у Школі проєктного менеджменту

eye

25

Новини громад

12 липня 2024 13:07

До річниці трагедії: у Покровську встановлять меморіальні дошки загиблим внаслідок обстрілу покровчанам

Під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Маргарити Ідрісової відбулося засідання комісії з розгляду питань встановлення та демонтажу пам’ятних знаків, меморіальних та інформаційних дощок на території Покровської ТГ.

eye

24

Громада 1

12 липня 2024 12:30

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію