• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровській ТГ демонтують дві меморіальні дошки та пам'ятник 

eye

566

04.08.2023 13:15

Новини громад

img

3 серпня, під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Маргарити Ідрісової відбулося засідання комісії з розгляду питань встановлення та демонтажу пам’ятних знаків, меморіальних та інформаційних дощок на території Покровської ТГ.

На порядок денний було винесено три питання, а саме про демонтаж пам’ятника М.Горькому в с.Срібне, про демонтаж меморіальної дошки на честь Героя Радянського Союзу Шибанкова В.І., та про демонтаж меморіальної дошки на будівлі залізничного вокзалу, яка увічнює революційні події 1905 р. у Гришиному.

Згідно з Законом України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії», який визначає процедури і чіткі терміни, впродовж яких Україна повинна позбутися російської імперської  символіки (протягом 6 місяців), комісія визначилася щодо усунення з публічного простору 3-х об'єктів, які не мають статусу пам’ятки.

Щодо  меморіальної дошки на будівлі залізничного вокзалу, яка стосується революційних подій 1905 р., комісія прийняла рішення щодо необхідності її заміни. При цьому з метою відповідності до норм закону, текст має бути  представлений  українською мовою з редакційними правками згідно з сучасною історіографією.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

30 важливих питань щодо захисту прав дітей вирішено на засіданні комісії Покровської МВА

Сьогодні, 12 липня, заступниця начальника Покровської МВА Наталія Іваньо провела чергове засідання комісії з питань захисту прав дітей. Члени комісії ретельно розглянули 30 питань, що стосувалися різних аспектів життя та захисту прав юних мешканців громад

eye

25

Громада 1

12 липня 2024 14:05

Представники Покровської громади здобули знання з управління проєктами завдяки USAID

Директор Агентства розвитку громади Дмитро Єрмолович та представники ГО "Світло Донбасу" пройшли навчання у Школі проєктного менеджменту

eye

30

Новини громад

12 липня 2024 13:07

До річниці трагедії: у Покровську встановлять меморіальні дошки загиблим внаслідок обстрілу покровчанам

Під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Маргарити Ідрісової відбулося засідання комісії з розгляду питань встановлення та демонтажу пам’ятних знаків, меморіальних та інформаційних дощок на території Покровської ТГ.

eye

28

Громада 1

12 липня 2024 12:30

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію