• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Олексій Стебель: “До початку опалювального сезону всі підготовчі роботи будуть виконані”

eye

368

04.08.2023 11:40

Новини громад

img

Через 3 місяці в Україні має розпочинатися опалювальний сезон. На сьогодні інспекції з енергетичного нагляду проводять обстеження стану готовності до наступного опалювального сезону котелень Покровської громади.

“Зараз я знаходжусь в КП "Покровськтепломережа" і за їхньою заявкою беру участь у роботі комісії з підготовки котельних, на яких виконаний поточний ремонт і підготовки до осінньо-зимового періоду і перевірки стану готовності котельні. Зауважень практично не було, а обсяг технічних робіт, заміна запірної арматури, ремонт насосів теплових мереж виконується в повному обсязі. Покровськ порівняно з минулим опалювальним періодом врахував ті недоліки, що були виявлені, ретельно розглянув їх, у квітні розробив заходи та виконує їх”, - розповів заступник начальника обласного управління інспекції з енергетичного нагляду України територіального підрозділу Донецької області Олександр Муляр.

Наразі здано в експлуатацію 15 котелень Покровської громади із 21. 

"До кінця поточного місяця планується здати ще 6 котелень, де зараз йдуть роботи по заміні теплових мереж. Крім того, “Покровськтепломережі” поставлене завдання, щоб усі котельні були стовідсотково обладнані генераторами", - розповів директор КП «Покровськтепломережа» Дмитро Гордієнко.

“Колектив котельні, що опалює м-н "Південний", де знаходяться 38 житлові будинки, 2 дитячих садки та школа, активно працює над тим, щоб теплопостачання для населення було якісним. Тому ми очікуємо від наших споживачів - особливо це стосується житлового фонду - що вони ретельно підготуються, і на момент включення опалення будуть готові прийняти теплоносій. До початку опалювального сезону всі котельні будуть готові, також по максимуму будуть замінені теплові мережі”, - зазначила начальник виробничо-технічного відділу Гайдук Ірина.

Заступник начальника Покровської МВА Олексій Стебель розповів, що в рамках підготовки до наступного опалювального сезону Покровська громада знаходиться в першій трійці лідерів за кількістю виконаних робіт. 

“Ми орієнтуємося тільки на свої потреби. Звичайно, велику роль відіграють можливі блекаути, але ми на це вплинути не можемо. Ми готуємося до цього, розподіляємо генератори, проводимо закупівлю насосів та готуємо обладнання. Ми впевнені, що зробимо усе, аби в цьому році опалювальний сезон пройшов з мінімальними проблемами або взагалі без них. В цьому році ми знайшли можливість виконати роботи по закупівлі труб у заводів-виробників. Зараз ми отримаємо необхідну кількість труб для ремонту котельні №14 й плануємо замінити 2 км трубопроводів. Також виконуються роботи з ремонту котлів: основного і резервного. Впевнений, що до початку опалювального сезону всі роботи будуть виконані”, - зазначив Олексій Стебель.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію