• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровській громаді створюють реєстр даних дітей дошкільного, шкільного віку та учнів

eye

443

03.08.2023 19:30

Новини громад

img

Через безпосередню близькість нашої громади до зони активних бойових дій та постійну загрозу ворожих обстрілів, розпорядженням начальника Покровської міської ВА Сергія Добряка було затверджено Порядок ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів на території Покровської громади. Аби бути готовими надати своєчасну допомогу,  відповідні служби повинні достеменно знати, кількість мешканців за кожною адресою. Особливо це стосується дітей.

Відділ освіти визначено відповідальним органом за створення та підтримання цього реєстру даних. Але у цей процес залучені фахівці різних структур: медики, працівники соцслужб, комунальники, члени ККСН правоохоронці, фахівці ЦНАП та інші.

Для детального ознайомлення з документом та з метою подальшого якісного ведення обліку дітей, головний спеціаліст відділу освіти Катерина Царко вже провела 2 інструктивні наради для відповідальних осіб. З педпрацівниками, враховуючи період літніх відпусток, все обговорили онлайн. З представниками інших підрозділів питання щодо ведення обліку дітей від народження й до 18 років обговорили на зустрічі. 

Усі розуміють важливість та необхідність дорученої справи. Тож старт наданий, завдання визначені. Робота розпочалась.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію