• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Покровський перинатальний центр на захисті грудного вигодовування

eye

523

03.08.2023 17:12

Новини громад

img

В рамках Всесвітнього тижня підтримки грудного вигодовування, який проводиться щорічно з 1 по 7 серпня, працівники  Покровського перинатального центру нагадали про користь годування грудьми як для дитини, так і для жінки.

За статистикою 88% жінок годує дитину груддю. Грудне вигодовування - це не тільки фізичне здоров'я дитини, але також і психологічне. Це суттєво зміцнює імунітет малюка.

На базі консультативного поліклінічного відділення Покровського перинатального центру існує кабінет відповідального батьківства та грудного вигодовування. Щоп'ятниці тут проводяться заняття з вагітними жінками на тему переваг вигодовування дитини грудним молоком.

“Кожній жінці ми пропонуємо годувати дитину груддю, адже це має багато переваг, як для мами, так і для дитини. Для малюка це насамперед повноцінне харчування, яке повністю засвоюється. Це профілактика різноманітних вірусних і бактеріальних інфекцій та алергічних реакцій або захворювань. Й насамперед це гармонійний розвиток малюка та його зростання. Для мами грудне вигодовування це профілактика післяпологової кровотечі, інфекційно-запальних процесів та онкозахворювань молочної залози”, - розповіла завідувачка консультативно поліклінічного відділення перинатального центру другого рівня Світлана Пономарьова. 

Перинатальний центр має статус - «Лікарня, доброзичлива до дитини».

“Цей статус надається комісією, яка приїздить з Києва. Ми радимо всім жінкам партнерські пологи, а після народження дитина залишається одразу в палаті разом з матір'ю. Також ми радимо всім жінкам грудне вигодовування”, - зазначив керівник Перинатального центру Іван Циганок. 

Акушерки поліклінічного відділення Покровського перинатального центру завжди допомагають жінкам у вирішенні проблемних питань, зокрема таких як лактостаз.

“Одним із пріоритетних питань є грудне вигодовування. Склад молока матері унікальний. До 6 місяців ми рекомендуємо, щоб дитина знаходилася тільки на грудному вигодовуванні. Це дуже важливо, адже не всі жінки досконало володіють цією темою. Наше завдання, як лікарні доброзичливої до дитини, створити ідеальні умови для грудного вигодовування. Оскільки ми знаходимося в стані воєнного конфлікту і наша область знаходиться близько до лінії розмежування, грудне вигодовування залишається найбільш безпечною їжею для дитини”, - розповіла лікар акушер-гінеколог Никитенко Ольга.

З початку року у Покровському перинатальному центрі відбулося 296 пологів, в тому числі на світ тут з’являються і двійнята. Центр у Покровську є єдиним перинатальним центром в області, тож кількість пологів, які тут приймають, зростає.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Постгероїчне лідерство в умовах криз та війни: Сергій Добряк взяв участь у тренінгу з ефективного менеджменту

Для посадових осіб місцевого самоврядування Донецької області в м.Києві відбувся триденний тренінг з управлінської взаємодії, ефективної побудови команди та її ефективності у досягненні цілей.

eye

90

Громада 1

23 липня 2024 10:30

Фонд ООН у галузі народонаселення надав допомогу жінкам та дівчатам у Покровську

Нещодавно Маджід Рафіхі, координатор з екстреного реагування Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні, відвідав транзитний центр (шелтер) у м. Покровську

eye

42

Громада 1

23 липня 2024 09:30

Покровський Динасовий Завод святкує своє 90-річчя

Сьогодні Покровський Динасовий Завод відзначає свій 90-річний ювілей. З нагоди цього свята начальник Покровської МВА Сергій Добряк привітав працівників заводу та вручив грамоти й подяки за їхній вагомий внесок у розвиток підприємства.

eye

57

Громада 1

22 липня 2024 18:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію