• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Покровська громада сприяє розвитку цифрової грамотності своїх мешканців

eye

551

03.08.2023 16:10

Новини громад

img

За участі керівниці Покровського ЦНАП Алевтини Жук відбулась робоча інформативна зустріч з керівниками та діловодами старостинських округів Покровської громади щодо цифрової грамотності населення. 

Фахівці центру надання адміністративних послуг розповіли про порядок отримання послуг на Єдиному порталі державних послуг Дія. Зокрема було обговорено: як авторизуватися у «Дії», як зайти до свого особистого кабінету  та отримати потрібні документи. 

"Найчастіше користувачі звертаються до Центру задля отримання витягів: з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань про місце проживання, несудимість. Також актуальним є подання повідомлення про пошкоджене майно, довідки про доходи від Пенсійного фонду чи від податкової тощо", - зазначила Алевтина Жук.

"Надання соціальних послуг онлайн дуже зручне, особливо для тих, хто проживає у найвіддаленіших від Покровська населених пунктах. Інформація, яку керівникам старостатів надали співробітники ЦНАПу дуже актуальна та буде донесена до мешканців всіх населених пунктів Покровської громади", - підкреслила начальниця Управління по роботі з територіями Олена Носач.

Додаткову консультацію можна отримати за телефонними номерами: 066-469-16-27, 099-415-46-92. 

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

30 важливих питань щодо захисту прав дітей вирішено на засіданні комісії Покровської МВА

Сьогодні, 12 липня, заступниця начальника Покровської МВА Наталія Іваньо провела чергове засідання комісії з питань захисту прав дітей. Члени комісії ретельно розглянули 30 питань, що стосувалися різних аспектів життя та захисту прав юних мешканців громад

eye

25

Громада 1

12 липня 2024 14:05

Представники Покровської громади здобули знання з управління проєктами завдяки USAID

Директор Агентства розвитку громади Дмитро Єрмолович та представники ГО "Світло Донбасу" пройшли навчання у Школі проєктного менеджменту

eye

30

Новини громад

12 липня 2024 13:07

До річниці трагедії: у Покровську встановлять меморіальні дошки загиблим внаслідок обстрілу покровчанам

Під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Маргарити Ідрісової відбулося засідання комісії з розгляду питань встановлення та демонтажу пам’ятних знаків, меморіальних та інформаційних дощок на території Покровської ТГ.

eye

28

Громада 1

12 липня 2024 12:30

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію