Друга зміна дітей Покровської громади повернулась з "Перлини Донеччини"

01.08.2023 17:30

З 8 до 29 липня діти пільгової категорії Покровської громади мали активний та корисний відпочинок в «Обласному дитячо-молодіжному, санаторно-оздоровчому комплексі «Перлина Донеччини», що знаходиться в Мукачівському районі Закарпатської області.

До ІІ зміни доєдналось 48 дітей віком від 7 до 18 років.

Кожного дня неповнолітні брали участь у різноманітних майстер-класах, квестах, заходах патріотичного спрямування, шоу талантів. Окрім цього, їм були запропоновані цікаві екскурсії, риболовля, розваги в басейні, дискотеки тощо.

По завершенню ІІ зміни, 30 липня, діти у супроводі спеціалістів УСЗН повернулись додому.