Увага! Консультації з громадськістю з перейменування населених пунктів Покровської міської територіальної громади

31.07.2023 15:35

На виконання положень Закону України від 21 березня 2023р. №3005-IX «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії» та рішення Національної комісії зі стандартів державної мови від 22.06.2023 № 230 «Про схвалення Переліку сіл, селищ, міст, назви яких не відповідають стандартам державної мови, та рекомендацій щодо приведення назв таких сіл, селищ, міст у відповідність  до стандартів державної мови й оприлюднення їх на офіційному вебсайті Національної комісії зі стандартів державної мови», з метою врахування громадської думки з питань перейменування назв населених пунктів Покровської міської територіальної громади Покровського району Донецької області: Надеждинка, Пушкіне, Перше Травня, Новий Труд, розпорядження начальника Покровської міської військової адміністрації «Про організацію та проведення консультацій з громадськістю  з питань перейменування назв населених пунктів Покровської міської територіальної громади Покровського  району Донецької області» від 31.07.2023 № 1135 рг.

Наразі ми прагнемо вивчити думку мешканців щодо перейменування об’єктів топоніміки  населених пунктів, тому Покровська  міська військова адміністрація пропонує надати пропозиції щодо нових назв.

Організатор громадського обговорення: Покровська міська військова адміністрація

Надання пропозицій: Надати пропозиції можна до 31.08.2023 (включно):

• на електронну  пошту  krs.v@dn.gov.ua з приміткою "перейменування об’єктів топоніміки"
  • у письмовій формі за адресами:

Лисівський старостинський округ. с. Лисівка, вул. Центральна, 68 адмін.будівля старостату, відповідальна особа Фоменко Наталія Володимирівна, (тел. 0954472938).

Першотравневий старостинський округ. с. Перше Травня, вул. Зотова, 8 адмін.будівля старостату, відповідальна особа Ухов Александр Валентинович, (тел. 0953352838).

Новоєлизаветівський старостинський округ. с. Новоєлизаветівка, вул. Широка, 1 адмін.будівля старостату, відповідальна особа Шинкар Дмитро Олегович , (тел. 0991563566).

Порядок надання пропозицій: Свої пропозиції зацікавлені особи подають у порядку, визначеному Законом України “Про звернення громадян”, п. 6 постанови Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2012 року № 989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій».

Анонімні листи не розглядаються.

Результати: Результати запропонованих нових назв об’єктів топоніміки буде опубліковано на офіційному сайті Покровської міської військової адміністрації.

РОЗПОРЯДЖЕННЯ НАЧАЛЬНИКА ПОКРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ №_1135рг