Старостинські округи Покровської громади приєдналися до святкування Дня Державності України

28.07.2023 14:20

Попри військову агресію з боку рф, всі старостинські округи єдиним голосом зійшлися в патріотичних відчуттях та відданості своїй державі.

Мешканці міст, селищ та сіл взяли активну участь у святкуванні Дня Державності та провели ряд урочистих заходів по всій великій Покровській територіальній громаді.

"Сьогодні, ми,  Покровська громада, живемо у непрості часи, коли наша держава стикається з воєнною агресією та випробуваннями. Проте, з гордістю можу сказати, що всі старостинські округи демонструють єдність та невимовну підтримку України. Ми не забуваємо свою історію та боротьбу за свободу, і це щоразу надихає нас бути сильними та незламними. Нехай наша єдність і любов до України буде нашою силою та гарантією нашої майбутньої перемоги", - зазначила начальниця Управління по роботі з територіями Олена Носач.

Такі заходи стають особливо важливими в умовах військової агресії, адже вони нагадують кожному громадянину про значущість патріотичної свідомості та підтримки вітчизни.