єВідновлення у Покровську: виплату державної допомоги отримали вже 9 домогосподарств

27.07.2023 17:08

У Покровську продовжується робота комісії з компенсації за пошкоджену від агресії рф нерухомість. На сьогодні заявки подали 47 покровчан. Відповідною комісією вже розглянуто та погоджено 25 пакетів документів.

9 постраждалим вже виплатили компенсацію на загальну суму 647 тис. 636 грн з державного бюджету. Станом на сьогодні банк обробляє ще 10 заяв від покровчан. Ще 6 господарів постраждалого нерухомого майна чекають на обробку поданого пакету документів, 4 звернення було відхилено через некоректне складання заяв.

Прийом заяв продовжується. Постраждалі, які є власниками житла, що перебуває на контрольованих Україною територіях та було пошкоджене внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричиненої збройною агресією російської федерації, мають право на отримання грошової компенсації після проведення обстеження житла. Подані заявки обробляються в термін, передбачений чинним законодавством.

Заявку можна подати в застосунку Дія чи через портал Дія (якщо не подавали раніше).

?? Консультацію можна отримати за адресами: ЦНАП – вул. Гірник буд. 1, відділ архітектури – вул. Центральна буд. 148. Надати представникам комісії з обстеження копії наступних документів:

•  паспорт власника майна або представника власника;
  •  ІПН власника майна;
  •  документи, що підтверджують право власності на нерухоме майно;
  • технічний паспорт на об’єкт нерухомого майна.