Об'єднання зусиль задля соціального захисту ВПО на Кіровоградщині

27.07.2023 13:40

Керівниця гуманітарного ХАБу «ЄДНАННЯ» Ольга Гребенькова зі своєю командою і очільницею управління економічного розвитку Бахмутської МВА Тетяною Татариновою, ініціювали зустріч з заступником голови Кіровоградської ОДА Катериною Колтуновою.

На зустрічі були обговорені надважливі питання щодо соціального захисту переселенців з Донецької області, що мешкають в Кропивницькому.

Одне з таких питань оренда гуртожитку для переселенців із Бахмута. З цього напрямку маємо предметну комунікацію і  всебічну підтримку від Катерини Колтунової і її команди.

На зустрічі були присутні очільники департаментів ЖКХ, соціального захисту населення, департаменту освіти та інші. У найближчі перспективи вирішиться питання оренди гуртожитку саме для бахмутян.

Низка питань стосувалася гуртожитків, соціального житла. По всім напрямкам маємо підтримку від адміністрації Кіровоградської ОДА, особисто від Катерини Колтунової.