• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Консолідація зусиль та інтеграція ВПО: Наталія Поспєлова взяла участь у сесії Червоноградської Консультативної Ради 

eye

442

27.07.2023 09:35

Новини громад

img

У березні цього року у Червонограді створено Консультативну Раду з питань захисту прав ВПО, що розміщені на території Червоноградської міської територіальної громади, з метою консолідації зусиль громадськості та місцевої влади для вирішення проблемних питань та інтеграції внутрішньо переміщених осіб.

Аби мати змогу на вищому рівні розв'язувати складні задачі,  що постають перед нашими земляками, керівниця гуманітарного хабу "Єднання" Покровської МВА Наталія Поспєлова взяла участь у сесії стратегічного планування для Ради.

Присутні визначили функції Ради ВПО відповідно до її адміністративно-територіального рівня, працювали над розробкою стратегічного плану на 2023-2024 рр. і операційного плану на рік з врахуванням необхідних змін у сфері забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб.

Ця діяльність стала можливою завдяки підтримці Державного департаменту США та IREX. Вміст є “виключною відповідальністю Благодійного Фонду “Стабілізейшен Суппорт Сервісез” і не обов’язково відображає погляди IREX або Державного департаменту США.

Результатом роботи Ради очікується  напрацювання соціально обґрунтованих рішень з питань реалізації внутрішньо переміщеними особами своїх соціальних та правових гарантій.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Подарунок від Німеччини: Покровську передали пожежний автомобіль

Для допомоги в ліквідації наслідків обстрілів, гасіння пожеж та рятування мирного населення Покровськ отримав від громадської організації «Петро і Мазепа» у співпраці з німецько-українським фондом «Рейн-Некар» пожежну машину.

eye

51

Громада 1

19 квітня 2024 13:35

За підтримки соціального бізнесу в Покровській КЛІЛ відкрили оновлене реабілітаційне відділення

Через збільшення кількості інсультних та інфарктних пацієнтів, а також людей, які потребують якісної реабілітації після переломів і складних травм, у клінічній лікарні інтенсивного лікування «осучаснили» реабілітаційне відділення.

eye

151

Новини громад

19 квітня 2024 12:55

Ліквідація наслідків обстрілу: комунальники працюють над відновленням житла покровчан

Учора, 18 квітня, місто Покровськ знову стало об’єктом ворожої атаки, яка принесла руйнування та збитки. Загалом, пошкоджено 17 багатоквартирних будинків та 22 приватних домогосподарства.

eye

36

Громада 1

19 квітня 2024 12:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію