• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Олексій Стебель: “Одна з найважливіших сторін благоустрою громади - це прибирання територій та вивіз сміття”

eye

324

26.07.2023 19:15

Новини громад

img

В Покровській громаді вивезенням сміття займається  КП «Багатогалузеве комунальне підприємство», а саме дільниця "Санітарна очистка міста". 

"За весь час війни, ніколи не було такого, щоб сміття не вивозилося. Адже одна із найважливіших сторін благоустрою громади - це прибирання територій та вивіз сміття. Наразі ми відіграли торги на платформі “Прозоро” та плануємо закупівлю нового сміттєвоза на заводі виробника, що суттєво економить кошти з міського бюджету. Також ми плануємо закупити нові сміттєві контейнери, вже зібрали замовлення від громадян. В рамках регіональної програми з поводженням з відходами, ми бачимо великий обсяг робіт, який ми бажали б реалізувати у нашій громаді. А саме, сортувальний та переробний завод та облаштування регіонального сміттєвого полігону, адже це створить робочі місця та поповнить кошти місцевого бюджету. Сподіваємося, що з часом ми втілимо всі наші плани у життя", - зазначив заступник начальника Покровської МВА Олексій Стебель.

Ці 17 місяців війни були дуже складні для КП “Багатогалузевого комунального підприємства”, завдяки згуртованому колективу та чітко організованій роботі, працівники регулярно підтримували Покровську громаду у чистоті.

“Техніка в робочому стані, все стабільно, забираємо сміття кожного дня. Є чіткий графік роботи. Якщо виникають якісь складнощі, то Покровська МВА завжди допомагає нам”, - зазначив директор КП “БКП” Алік Тумасов.

Навіть у прибиранні сміття існує певна стратегія. Зараз буде збільшуватися кількість сміттєвих баків, тож незабаром буде придбаний новий євро-сміттєвоз для того, аби встигати виконувати збільшений обсяг робіт.

“Через те, що багато людей повернулося до Покровської громади, об'єм сміття збільшився. Будуть закуплятися нові контейнери, і щоб встигати обробляти цей обсяг робіт, вирішено придбати новий сміттєвоз для заднього завантаження. Дякуємо за сприяння у цьому питанні керівництву Покровської МВА”, - додав директор КП “БКП” Алік Тумасов.

Наразі на дільниці “Санітарна чистка міста” працює 11 осіб. Кожного дня для вивозу сміття залучається 6 та більше автівок. Сміття вивозиться в приватному секторі з понеділка до п'ятниці,  а також кожен день виконуються роботи в державному секторі. 

“Ця дільниця щодня займається вивозом сміття. Ми виконуємо роботи на території міст Покровськ та Родинське, а також у старостинських округах. Крім того, за заявками контакт-центру ми надаємо громадянам на замовлення платні та безкоштовні контейнери. Наші працівники ретельно займаються підмітанням та прибиранням міста. Сміття дуже багато, особливо у весняний та осінній сезони. Це гілля, трава, листя, бо громадяни теж наводять лад у себе на прибудинкових територіях. Займаємося вивезенням негабаритного сміття, а саме будівельних відходів, гілля після обрізки дерев, скошеної трави та іншого”  - зазначила в.о. начальника дільниці "Санітарна чистка міста" Марина Бурда.

Працівники дільниці “Санітарна чистка міста” звертаються до громадян з проханням викидати сміття лише у контейнери, а мешканців приватного сектору завжди зв'язувати траву та гілля, щоб все було компактно. Примітно, що найбільш засміченими працівники дільниці вважають м-рн "Лазурний" та вулицю Шахтобудівників.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Постгероїчне лідерство в умовах криз та війни: Сергій Добряк взяв участь у тренінгу з ефективного менеджменту

Для посадових осіб місцевого самоврядування Донецької області в м.Києві відбувся триденний тренінг з управлінської взаємодії, ефективної побудови команди та її ефективності у досягненні цілей.

eye

95

Громада 1

23 липня 2024 10:30

Фонд ООН у галузі народонаселення надав допомогу жінкам та дівчатам у Покровську

Нещодавно Маджід Рафіхі, координатор з екстреного реагування Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні, відвідав транзитний центр (шелтер) у м. Покровську

eye

43

Громада 1

23 липня 2024 09:30

Покровський Динасовий Завод святкує своє 90-річчя

Сьогодні Покровський Динасовий Завод відзначає свій 90-річний ювілей. З нагоди цього свята начальник Покровської МВА Сергій Добряк привітав працівників заводу та вручив грамоти й подяки за їхній вагомий внесок у розвиток підприємства.

eye

57

Громада 1

22 липня 2024 18:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію