• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

В Управлінні соціального захисту населення провели юридичні консультації для мешканців громади

eye

662

26.07.2023 18:30

Новини громад

img

26 липня керівниця юридичної служби Покровської МВА Вікторія Пишна провела захід, спрямований на надання консультацій працівникам та відвідувачам УСЗН щодо змін до Порядку призначення виплат на проживання ВПО (Постанова Кабінету Міністрів України №332 «Деякі питання виплати допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам»), які відбудуться з 1 вересня.

Цей захід відбувся в рамках меморандуму про співпрацю та в межах реалізації проєкту «Громадський центр правосуддя «Центр незламності Покровська», який здійснюється за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Справедливість для всіх».

Усі охочі отримали відповіді на питання щодо підтримки ВПО, оскарження рішень органу соцзахисту, обліку ВПО, надання допомоги на проживання ВПО, оформлення і видачі довідки про взяття на облік ВПО, а також з інших важливих питань.


Презентація "Зміни для ВПО (постанова 332)"

Питання 1

Питання 2

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Подарунок від Німеччини: Покровську передали пожежний автомобіль

Для допомоги в ліквідації наслідків обстрілів, гасіння пожеж та рятування мирного населення Покровськ отримав від громадської організації «Петро і Мазепа» у співпраці з німецько-українським фондом «Рейн-Некар» пожежну машину.

eye

51

Громада 1

19 квітня 2024 13:35

За підтримки соціального бізнесу в Покровській КЛІЛ відкрили оновлене реабілітаційне відділення

Через збільшення кількості інсультних та інфарктних пацієнтів, а також людей, які потребують якісної реабілітації після переломів і складних травм, у клінічній лікарні інтенсивного лікування «осучаснили» реабілітаційне відділення.

eye

151

Новини громад

19 квітня 2024 12:55

Ліквідація наслідків обстрілу: комунальники працюють над відновленням житла покровчан

Учора, 18 квітня, місто Покровськ знову стало об’єктом ворожої атаки, яка принесла руйнування та збитки. Загалом, пошкоджено 17 багатоквартирних будинків та 22 приватних домогосподарства.

eye

36

Громада 1

19 квітня 2024 12:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію