• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Спільна ініціатива для безпеки дітей: Покровський міський центр соціальних служб та Сектор ювенальної превенції провели сумісний захід

eye

336

26.07.2023 16:49

Новини громад

img

Безпека дітей є невіддільною частиною виховання та розвитку малечі, і саме цій темі була присвячена спільна ініціатива Покровського міського центру соціальних служб та Сектору ювенальної превенції. 

Захід був спрямований на закріплення знання правил дорожнього руху, безпеки на водоймах та у побуті серед дітей. Майже як у грі "Світлофор - Пішоходи - Водії", юні учасники засвоїли ці важливі правила в ігровій формі.

Своєрідною окрасою заходу стала можливість дітей посидіти в справжньому поліцейському автомобілі та побачити, як працюють насправді співробітники поліції. Такий навчально-розважальний формат допоміг усвідомити їм важливість дотримання правил та правильної поведінки на дорозі та у побутових ситуаціях, що виникають у повсякденному житті. 

Покровська МВА підтримує подібні ініціативи та сприяє формуванню безпечного та свідомого ставлення до навколишнього середовища серед маленьких мешканців.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Об`єднані зусилля для благоустрою: у Новоєлизаветівському старостинському окрузі провели суботник

Суботники – це чудова нагода для місцевого населення проявити свою свідомість щодо збереження природних ресурсів та дбайливого ставлення до довкілля.

eye

26

Новини громад

13 квітня 2024 13:02

Діалог влади та громад: Сергій Добряк взяв участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад

12 квітня відбулось засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при президентові України. На ньому очільники громад мали можливість напряму поставити питання представникам уряду у форматі онлайн

eye

36

Новини громад

12 квітня 2024 19:30

Для екстреного відновлення: до Покровської громади надійшли будівельні матеріали від БО «Янголи спасіння»

Останнім часом Покровська громада все частіше потрапляє під ворожі обстріли. Терор цивільного населення призводить до пошкоджень житлових будинків та інфраструктури, а також завдає чималих матеріальних збитків.

eye

37

Громада 1

12 квітня 2024 15:50

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію