• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Спільна ініціатива для безпеки дітей: Покровський міський центр соціальних служб та Сектор ювенальної превенції провели сумісний захід

eye

380

26.07.2023 16:49

Новини громад

img

Безпека дітей є невіддільною частиною виховання та розвитку малечі, і саме цій темі була присвячена спільна ініціатива Покровського міського центру соціальних служб та Сектору ювенальної превенції. 

Захід був спрямований на закріплення знання правил дорожнього руху, безпеки на водоймах та у побуті серед дітей. Майже як у грі "Світлофор - Пішоходи - Водії", юні учасники засвоїли ці важливі правила в ігровій формі.

Своєрідною окрасою заходу стала можливість дітей посидіти в справжньому поліцейському автомобілі та побачити, як працюють насправді співробітники поліції. Такий навчально-розважальний формат допоміг усвідомити їм важливість дотримання правил та правильної поведінки на дорозі та у побутових ситуаціях, що виникають у повсякденному житті. 

Покровська МВА підтримує подібні ініціативи та сприяє формуванню безпечного та свідомого ставлення до навколишнього середовища серед маленьких мешканців.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію