• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Начальник військової адміністрації провів нараду з питань життєдіяльності громади

eye

318

26.07.2023 16:00

Новини громад

img

26 липня відбулася апаратна нарада під головуванням начальника Покровської МВА Сергія Добряка за участю його заступників, на якій були обговорені важливі питання щодо життєдіяльності громади.

Одним із пріоритетів роботи комунальних підприємств міста є підготовка до осінньо-зимового періоду. Сергій Добряк підкреслив, що до настання холодів всі комунальні заклади повинні бути обладнані генераторами для безперебійної роботи у разі вимкнення електропостачання. Активно готуються до зими і заклади освіти, зокрема проводять ремонти та заміну системи опалення. 

«Вже успішно замінено систему опалення в Багатопрофільній гімназії», - зазначила заступниця начальника Покровської МВА Маргарита Ідрісова.

Окрім того, під час наради обговорили плани щодо наступного навчального року та роботу з освітянами. На цей час учні мають можливість відвідувати бібліотеки та готуватись до початку навчання.

У сфері охорони здоров'я було зазначено, що медичні працівники фіксують збільшення кількості хворих, пов'язуючи це з сезонною алергією та загостренням хронічних захворювань.

Також була обгововорена тема щодо вивезення сміття. Для покращення ситуації розглядається можливість придбання додаткових сміттєвих баків, як для потреб міста, так і для старостинських округів. 

Продовжується виконання заходів щодо евакуації населення громади. За минулу добу евакуйовано 7 мешканців громади, за минулий тиждень – 42, за місяць – 185. Загалом з початку повномасштабного вторгнення у безпечні регіони виїхали 23 530 мешканців Покровської міської територіальної громади. На теперішній час на території ОТГ залишаються 57 075 осіб, у т.ч. 8 680 ВПО. За тиждень населення громади збільшилось на 131 особу.

Інспектори Муніципальної служби правопорядку здійснили 30 рейдів на території громади з метою контролю за дотриманням правил благоустрою та правопорядку. У ході рейдів було складено 19 адмінпротоколів, що призвело до накладання штрафів на загальну суму 11 220 грн. З них 9 520 грн вже сплачено до місцевого бюджету, а одній особі було винесено попередження. Також припинено 3 факти паління багаття та проведено 24 бесіди щодо прибирання прилеглих територій.

З метою збільшення надходжень до місцевого бюджету інспектори здійснили рейди містом щодо встановлення власників приватних ремонтних майстерень, де здійснюється обслуговування автотранспорту без оформлення відповідних дозвільних документів. Також проведено моніторинг використання земель комунальної власності під розміщення МАФів. У результаті виявлено 36 об’єктів господарювання, де здійснюється підприємницька діяльність на землях комунальної власності без відповідного документального оформлення, а також 24 торговельних кіоски, власники яких не вжили заходів щодо приведення документації у відповідність до чинного законодавства.

Крім того, з метою контролю за дотриманням заборони на реалізацію алкогольної продукції на території Донецької області під час дії правового режиму воєнного стану, а також дотримання правил благоустрою, інспектори відвідали 15 магазинів на території громади та попередили їх власників та продавців про адміністративну відповідальність за порушення вказаної норми закону.

Сумісно з житлово-комунальним відділом Покровської міської ради та комунальними підприємствами інспектори ККСН проводять заходи щодо подальшого облаштування найпростіших укриттів, таких як освітлення та прибирання підвальних приміщень. Наразі встановлено інформаційні таблички на 130 з 232 найпростіших укриттів.

Тривають виїзні прийоми громадян спеціалістами УСЗН у старостинських округах. Під час прийому приймаються документи для призначення житлової субсидії та державних соціальних допомог, надаються перукарські послуги. Також продовжена реєстрація для отримання грошової допомоги в рамках проєкту ГО «Аваліст» у партнерстві з Save the Children in Ukraine тільки для ВПО.

Заступниця начальника Покровської МВА Наталія Іваньо повідомила, що мешканці громади отримали продуктові набори: «Видача гуманітарної допомоги відбулася в мікрорайонах «Південний» та «Лазурний». Цього місяця від фонду «Возз'єднання» ми отримали продукти, з яких будуть сформовані харчові набори. Зараз працівники Гуманітарного штабу разом із ККСН працюють над перерахунком та обліком отриманої допомоги, а також формуванням списків її отримувачів. Також працюють хаби».

Днями у старостинських округах була видана гуманітарна допомога від фонду GEM, а сьогодні мешканцям Шевченківського СО видали будівельні набори від гуманітарної місії ГО «Проліска».

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

30 важливих питань щодо захисту прав дітей вирішено на засіданні комісії Покровської МВА

Сьогодні, 12 липня, заступниця начальника Покровської МВА Наталія Іваньо провела чергове засідання комісії з питань захисту прав дітей. Члени комісії ретельно розглянули 30 питань, що стосувалися різних аспектів життя та захисту прав юних мешканців громад

eye

25

Громада 1

12 липня 2024 14:05

Представники Покровської громади здобули знання з управління проєктами завдяки USAID

Директор Агентства розвитку громади Дмитро Єрмолович та представники ГО "Світло Донбасу" пройшли навчання у Школі проєктного менеджменту

eye

30

Новини громад

12 липня 2024 13:07

До річниці трагедії: у Покровську встановлять меморіальні дошки загиблим внаслідок обстрілу покровчанам

Під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Маргарити Ідрісової відбулося засідання комісії з розгляду питань встановлення та демонтажу пам’ятних знаків, меморіальних та інформаційних дощок на території Покровської ТГ.

eye

28

Громада 1

12 липня 2024 12:30

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію