• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Відкритий діалог: Сергій Добряк зустрівся з працівниками відділу освіти

eye

309

26.07.2023 14:45

Новини громад

img

Задля інформування щодо поточної ситуації в різних сферах життєдіяльності начальник Покровської МВА Сергій Добряк проводить зустрічі з трудовими колективами Покровської громади.

Цього разу Сергій Добряк разом зі своєю заступницею Маргаритою Ідрісовою спілкувався з працівниками відділу освіти.

"Хочу зазначити, що сьогодні була озвучена маса питань побутового характеру, але були й безпосередньо професійні питання. Вчителі цікавилися коли ми вийдемо онлайн та будуть зроблені укриття у навчальних закладах. Звісно, начальник військової адміністрації це все пояснив. Ми планомірно йдемо до своєї мети. Розуміємо, що всі вже скучили за офлайн навчанням. Наші діти з садочків та шкіл просто хочуть спілкуватися та нарешті зустрітися з друзями під час навчального процесу. Тому зараз ми вже розробили проєкти і подали їх на фінансування за рахунок державної субвенції. Нас підтримують, ми вже підготували весь пакет документів, сьогодні його вже надіслали. Тому сподіваємося, що дуже швидко знайдуть підрядну організацію яка побудує нам шкільні укриття. Ми вже планомірно йдемо до реалізації проєктів найпростіших укриттів у дитячих садках, їх буде 8. Але я впевнена, що коли ми вже підемо в онлайн навчання, в нас вже буде все спокійно, не буде повітряних тривог і ми будемо спокійно працювати офлайн", - розповіла заступниця начальника Покровської МВА Маргарита Ідрісова.

Під час зустрічі були обговорені різні питання, а саме у якому форматі пройде наступний навчальний рік та як проходить підготовка укриттів в навчальних закладах. Крім цього, освітяни почули багато відповідей на комунальні питання, а також ті, що стосуються платежів та доплат. Були озвучені основні проблеми громади, що пов’язані з ремонтом доріг, водопостачанням та підготовкою до опалювального сезону 2023-2024 років.

“Для нас дуже важлива надана можливість бути присутніми на такій зустрічі. Сьогодні всі освітяни могли особисто подякувати Покровській МВА, а також нашому керівнику за чітко організовану роботу та постійну підтримку. І хочу від себе та всіх освітян сказати дякую, що маємо постійну роботу, гідну зарплатню і всі необхідні надбавки. Дякуємо за можливість проговорити цілі та завдання на майбутній навчальний рік, про всі ті втрати, що можуть виникнути під час навчального процесу”, - зазначила начальниця відділу освіти Любов Воротинцева.

З урахуванням безпекової ситуації достеменно невідомо як буде відбуватися навчальний рік 23-24 років. Проте основне завдання Покровської МВА - це ретельно підготувати школи та дошкільні заклади до цього процесу. Наразі тривають роботи в укриттях дошкільних навчальних закладів. 

“Сьогодні відбулася чергова зустріч з нашими освітянами. Їх дуже турбує яким чином ми будемо навчатися: онлайн, офлайн чи змішано. Скажу точно, що ми активно готуємося до офлайн режиму. Щодо дитячих дошкільних закладів у нас від компанії "Метінвест" працюють бригади і ми наразі ремонтуємо 8 укриттів. Також ми працювали над оглядом та давали рекомендації щодо 7 укриттів у загальноосвітніх школах, щоб всі школярі Покровської громади мали можливість навчатися у цих закладах”, - розповів Сергій Добряк.

Сьогодні освітні заклади громади продовжують плідно працювати і це створює позитивний імідж Донецькій області й всій країні. Наші учні та педколективи беруть участь у різних заходах не тільки в Покровській громаді, а і за межами області.

“Завдяки плідній співпраці та грамотному керуванню адміністрації, ми можемо пишатися, що в нашій громаді продовжують працювати всі заклади освіти в дистанційному форматі. Військова адміністрація повірила в наші сили, ми відпрацювали і дійсно маємо позитивні результати в цьому напрямку. Ми зберегли гідну заробітну плату педагогам і реалізували їх задуми та плани. Наша громада, мабуть, чи не єдина в області, де зберігалася надбавка за престижність праці педагогічних працівників на 10%, мінімум вона може складати 5%. Також ми дуже лояльно підходимо до планів організації роботи і виплат заробітної плати,  а також виплат за простій в закладах дошкільної освіти. Ми максимально зберігаємо мережу та контингент педагогів. Хоча деякі проблеми є, і сьогодні ми знову обговорили з керівництвом шляхи їх вирішення, щоб залучити до нашої громади молодих спеціалістів та можливо педагогів з-поміж ВПО, які б замістили наші вакантні посади”, - начальниця відділу освіти Любов Воротинцева. 

Як вже зазначалося, питання, які обговорювалися під час зустрічі, стосувалися не лише планів на навчання, формату навчального року та оснащення шкіл. Керівництво Покровської МВА розповіли освітянам про ті комунальні питання, що турбують кожного мешканця громади.

“Дуже важливо було кожному вчителю як мешканцю почути, чи буде у нього вода, дороги, які плани має керівництво громади на майбутнє. Були такі питання від вчителів які "болять" і, що дуже важливо, ми почули на них відповідь. Це дуже добре, коли до вас приходять і говорять як з рідними. Нехай такі зустрічі продовжуються, ми будемо їм раді. Громада дійсно змінюється. І всі ці позитивні зміни для нас дуже важливі, особливо в наш час, коли потрібна підтримка та віра в те, що ми переможемо і переможемо тільки разом”, - головний спеціаліст з питань позашкільної освіти відділу освіти Ольга Чернета.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Подарунок від Німеччини: Покровську передали пожежний автомобіль

Для допомоги в ліквідації наслідків обстрілів, гасіння пожеж та рятування мирного населення Покровськ отримав від громадської організації «Петро і Мазепа» у співпраці з німецько-українським фондом «Рейн-Некар» пожежну машину.

eye

51

Громада 1

19 квітня 2024 13:35

За підтримки соціального бізнесу в Покровській КЛІЛ відкрили оновлене реабілітаційне відділення

Через збільшення кількості інсультних та інфарктних пацієнтів, а також людей, які потребують якісної реабілітації після переломів і складних травм, у клінічній лікарні інтенсивного лікування «осучаснили» реабілітаційне відділення.

eye

151

Новини громад

19 квітня 2024 12:55

Ліквідація наслідків обстрілу: комунальники працюють над відновленням житла покровчан

Учора, 18 квітня, місто Покровськ знову стало об’єктом ворожої атаки, яка принесла руйнування та збитки. Загалом, пошкоджено 17 багатоквартирних будинків та 22 приватних домогосподарства.

eye

36

Громада 1

19 квітня 2024 12:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію