• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Мешканці Шевченко отримали будівельні набори від ГО «Проліска»

eye

418

26.07.2023 12:00

Новини громад

img

Сьогодні, 26 липня, до селища Шевченко Покровської громади гуманітарна місія «Проліска» доставила 100 будівельних наборів для екстреного ремонту житла від УВКБ ООН.

Один набір включає найнеобхідніше: листи ОСБ, дошки, рейки, листи тарпауліну, прозору плівку, монтажну піну, скотч, цвяхи та саморізи.

Як зазначив консультант у сфері захисту соціальних питань ГО «Проліска» Олексій Пріма, ці набори передбачені для мешканців тих домоволодінь, які постраждали внаслідок обстрілів.

«Вчергове мешканці Покровської громади  отримали допомогу від гуманітарної місії «Проліска». Щиро дякуємо представникам організації за допомогу в такий нелегкий час. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю», - підкреслила начальниця управління по роботі з територіями Олена Носач.

Місцеві жителі також вдячні за проявлені допомогу та співчуття. 

«Моя родина через ворожий обстріл, на жаль, опинились у скрутній ситуації, але приємно усвідомлювати, що про нас не забувають. Дякую керівництву Покровської МВА та благодійникам з ГО «Проліска», що своєчасно надали необхідну допомогу», - поділилась жителька Шевченківського старостинського округу Світлана.

Покровська МВА постійно співпрацює з благодійними організаціями та міжнародними донорами задля забезпечення комфортного життя всім верствам населення громади. 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію