• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Мешканці Шевченко отримали будівельні набори від ГО «Проліска»

eye

371

26.07.2023 12:00

Новини громад

img

Сьогодні, 26 липня, до селища Шевченко Покровської громади гуманітарна місія «Проліска» доставила 100 будівельних наборів для екстреного ремонту житла від УВКБ ООН.

Один набір включає найнеобхідніше: листи ОСБ, дошки, рейки, листи тарпауліну, прозору плівку, монтажну піну, скотч, цвяхи та саморізи.

Як зазначив консультант у сфері захисту соціальних питань ГО «Проліска» Олексій Пріма, ці набори передбачені для мешканців тих домоволодінь, які постраждали внаслідок обстрілів.

«Вчергове мешканці Покровської громади  отримали допомогу від гуманітарної місії «Проліска». Щиро дякуємо представникам організації за допомогу в такий нелегкий час. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю», - підкреслила начальниця управління по роботі з територіями Олена Носач.

Місцеві жителі також вдячні за проявлені допомогу та співчуття. 

«Моя родина через ворожий обстріл, на жаль, опинились у скрутній ситуації, але приємно усвідомлювати, що про нас не забувають. Дякую керівництву Покровської МВА та благодійникам з ГО «Проліска», що своєчасно надали необхідну допомогу», - поділилась жителька Шевченківського старостинського округу Світлана.

Покровська МВА постійно співпрацює з благодійними організаціями та міжнародними донорами задля забезпечення комфортного життя всім верствам населення громади. 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Об`єднані зусилля для благоустрою: у Новоєлизаветівському старостинському окрузі провели суботник

Суботники – це чудова нагода для місцевого населення проявити свою свідомість щодо збереження природних ресурсів та дбайливого ставлення до довкілля.

eye

26

Новини громад

13 квітня 2024 13:02

Діалог влади та громад: Сергій Добряк взяв участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад

12 квітня відбулось засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при президентові України. На ньому очільники громад мали можливість напряму поставити питання представникам уряду у форматі онлайн

eye

36

Новини громад

12 квітня 2024 19:30

Для екстреного відновлення: до Покровської громади надійшли будівельні матеріали від БО «Янголи спасіння»

Останнім часом Покровська громада все частіше потрапляє під ворожі обстріли. Терор цивільного населення призводить до пошкоджень житлових будинків та інфраструктури, а також завдає чималих матеріальних збитків.

eye

37

Громада 1

12 квітня 2024 15:50

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію