• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровську розпочали формування нового складу молодіжної ради

eye

485

25.07.2023 20:00

Новини громад

img

Під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Маргарити Ідрісової відбулося засідання ініціативної групи з проведення установчих зборів щодо формування нового складу молодіжної ради при Покровській міській раді. 

Так, члени молодіжної ради минулого скликання, представники громадських організацій та місцевої влади розглянули подані пакети документів від 20 претендентів, серед яких: школярі, студенти, регбісти, скаути, члени громадських організацій тощо.

Розглянувши заяви, присутні вирішили: 13 - прийняти без зауважень, 7 – відправити на доопрацювання виявлених недоліків.

Примітно, що у складі молодіжної ради може бути до 35 осіб. З огляду на це  члени ініціативної групи констатували, що кількість кандидатів на участь у оновленій молодіжній раді недостатня і, згідно з Постановою КМУ від 18.12.2018 №1198 "Про затвердження типового положення про молодіжні ради (зі змінами)", ухвалили рішення щодо подовження терміну прийняття документів. Таким чином, охочі увійти до молодіжної ради ще можуть подати заяви до 3 серпня (включно).

Зауважимо, до складу молодіжної ради можуть увійти: покровчани віком від 14 до 35 років, з активною життєвою та громадянською позицією.

За деталями звертайтеся до сектору у справах сім’ї та молоді управління сім’ї, молоді та спорту Покровської міської ради або пишіть на електронну адресу - kssmkr@ukr.net

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію