• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Увага! Продовжено строк прийому документів для створення Молодіжної ради.

eye

963

25.07.2023 16:27

Новини громад

img

Ініціативна група запрошує представників від інститутів громадянського суспільства, ініціативних об’єднань та учнівського або студентського самоврядування (від 14 до 35 років) до участі в установчих зборах щодо формування нового складу молодіжної ради при Покровській міській раді

Для цього необхідно:

Подати з 26.07.2023 до 03.08.2023 включно заяву (додаток 1) підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства, ініціативного об’єднання та учнівського або студентського самоврядування. Документи надавати у паперовому вигляді за адресою: м.Покровськ, м-н.Южний, буд.10,(Спортивно-молодіжний центр «Факел», сектор у справах сім’ї та молоді Управління сім’ї, молоді та спорту міської ради, з 10.00 до 15.00 год., крім вихідних)

До заяви в обов’язковому порядку надати (зразки документів додаються):

Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається заява за формою згідно з додатком, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства або від молоді відповідної адміністративно-територіальної одиниці (у разі, коли молода особа подає заяву самостійно).

Для представників інститутів громадянського суспільства до заяви додаються:

- прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства, рішення про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом до складу молодіжної ради;

- біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, власного імені, по батькові (за наявності), місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації.

Для молоді відповідної адміністративно-територіальної одиниці до заяви додаються:

- біографічна довідка із зазначенням прізвища, власного імені, по батькові (за наявності), посади, місця роботи (за наявності), контактної інформації;

- рекомендаційний лист з підписами про підтримку кандидата від відповідної адміністративно-територіальної одиниці (додаток 2).

Підписний лист повинен містити такі дані:

  • суть питання, яке порушується кандидатом;
  • порядковий номер особи, яка підписує лист;
  • прізвище, ім’я та по батькові (за наявності) особи, яка підписує лист;
  • дату, місяць та рік народження особи, яка підписує лист;
  • адресу реєстрації місця проживання особи, яка підписує лист;
  • контактний номер телефону особи, яка підписує лист;
  • особистий підпис;
  • дату підписання.

До складу молодіжної ради може бути обрано не більше одного представника від кожного інституту громадянського суспільства, що виявив бажання увійти до складу молодіжної ради.

Установчі збори для формування нового складу молодіжної ради при виконкомі Покровській міській раді планується провести 22.08.2023. Під час проведення установчих зборів з числа їх учасників буде обрано кількісний склад молодіжної ради при Покровській міській раді шляхом рейтингового голосування.

Додаткова інформація за адресою: м.Покровськ, м-н.Южний, буд.10,(Спортивно-молодіжний центр «Факел») або е-mail: kssmkr@ukr.net (сектор у справах сім’ї та молоді Управління сім’ї, молоді та спорту Покровської міської ради Донецької області).

 

ДОДАТОК 1 Заява

ДОДАТОК 2 Рекомендаційний лист

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Постгероїчне лідерство в умовах криз та війни: Сергій Добряк взяв участь у тренінгу з ефективного менеджменту

Для посадових осіб місцевого самоврядування Донецької області в м.Києві відбувся триденний тренінг з управлінської взаємодії, ефективної побудови команди та її ефективності у досягненні цілей.

eye

91

Громада 1

23 липня 2024 10:30

Фонд ООН у галузі народонаселення надав допомогу жінкам та дівчатам у Покровську

Нещодавно Маджід Рафіхі, координатор з екстреного реагування Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні, відвідав транзитний центр (шелтер) у м. Покровську

eye

42

Громада 1

23 липня 2024 09:30

Покровський Динасовий Завод святкує своє 90-річчя

Сьогодні Покровський Динасовий Завод відзначає свій 90-річний ювілей. З нагоди цього свята начальник Покровської МВА Сергій Добряк привітав працівників заводу та вручив грамоти й подяки за їхній вагомий внесок у розвиток підприємства.

eye

57

Громада 1

22 липня 2024 18:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію