• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Час вирішує все: покровський ЦНАП святкує своє 10-річчя

eye

683

22.07.2023 15:36

Новини громад

img

Ще 10 років тому Центр надання Адмінпослуг розпочав свою роботу з двох спеціалістів, які надавали до 10 послуг. Сьогодні у мешканців громади є змога отримати понад 300 адміністративних та публічних послуг.

З правом юридичної особи Центр надання адміністративних послуг було створено у 2019 році. 
В рамках впровадження нових послуг МВС була виділена субвенція на закупівлю Водійської установки для оформлення та видачі посвідчення водія і державної реєстрації транспортних засобів. Саме з того часу Центр активно почав розвиватися. 

Було створено офіційний сайт ЦНАП м. Покровськ, де можна записатись в електронну чергу або через спеціальні інформаційні термінали, які забезпечують доступ до баз даних у вільному доступі. Запроваджено онлайн послуги та Вайбер-бот (можна записатись в електрону чергу, відстежити послугу та оцінити якість обслуговування).

Вже два роки ЦНАП працює на платформі «Дія».  Запроваджені послуги «єМалятко», електронний підпис та «єВідновлення». 

Для зручних та доступних умов отримання адміністративних послуг мешканцями Покровської громади організовано 3 віддалених робочих місця адміністратора Центру надання адмінпослуг: у Гришиному, Лисівці та Новотроїцькому, також у планах відкриття територіального підрозділу у місті Родинське.

«Сьогодні у ЦНАП Покровська можна отримати 329 послуг, а на віддалених робочих місцях – 309. Ми працюємо над вдосконаленням: щоб якомога більше послуг було доступно в одному місці, робимо наше приміщення більш зручним для усіх верств населення. Ми розвиваємось, проходимо навчання, тренінги, слідкуємо за змінами у законодавстві, шукаємо нові ідеї, працюємо над якістю обслуговування та за принципом «єдиного вікна». Колектив ЦНАПу працює за принципом «універсальний спеціаліст», коли всі адміністратори надають весь спектр послуг, передбачених у переліку, адже в такий спосіб не створюються черги до одного спеціаліста., тому наш лозунг «Час вирішує все!», - зауважила керівниця Центру надання адмінпослуг Алевтина Жук.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Постгероїчне лідерство в умовах криз та війни: Сергій Добряк взяв участь у тренінгу з ефективного менеджменту

Для посадових осіб місцевого самоврядування Донецької області в м.Києві відбувся триденний тренінг з управлінської взаємодії, ефективної побудови команди та її ефективності у досягненні цілей.

eye

95

Громада 1

23 липня 2024 10:30

Фонд ООН у галузі народонаселення надав допомогу жінкам та дівчатам у Покровську

Нещодавно Маджід Рафіхі, координатор з екстреного реагування Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні, відвідав транзитний центр (шелтер) у м. Покровську

eye

43

Громада 1

23 липня 2024 09:30

Покровський Динасовий Завод святкує своє 90-річчя

Сьогодні Покровський Динасовий Завод відзначає свій 90-річний ювілей. З нагоди цього свята начальник Покровської МВА Сергій Добряк привітав працівників заводу та вручив грамоти й подяки за їхній вагомий внесок у розвиток підприємства.

eye

57

Громада 1

22 липня 2024 18:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію