• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Відкритий діалог: Сергій Добряк зустрівся з колективом стоматологічної поліклініки

eye

444

21.07.2023 15:12

Новини громад

img

Спілкуванню з мешканцями Покровської громади начальник Покровської МВА приділяє значну увагу, адже саме діалог дає повне розуміння стану справ в кожній галузі та питань, які хвилюють покровчан. 

20 липня Сергій Добряк разом зі своєю заступницею Маргаритою Ідрісовою провів зустріч із працівниками Покровської міської стоматологічної поліклініки та фахівцями поліклінічного відділення КЛІЛ.

До мешканців громади було донесено актуальну інформацію стосовно обслуговування та надання якісних послуг населенню, роботи комунальних підприємств, благоустрою, тепло- і водопостачання, безпекової ситуації та підготовки до зимового періоду.

Своєю чергою, у присутніх виникали, здебільшого, "комунальні" питання, серед яких і стан ремонту проїжджої частини на вулицях Шмідта та Шосейної.

"Зараз сили комунальників громади зосередженні на тому, аби зробити всі дороги проїзними. Капітально відремонтовано Мирноградський міст, вкладається новий шар асфальту на вулицях у всіх районах міста. Одним з гострих питань залишається ремонт доріг на вулицях Шосейній та Шмідта. Плануємо завершити роботи на вул. Шосейній до кінця поточного року. Щодо Шмідта, там також найближчим часом планується виконати капітальний ремонт, а поки на постійній основі виконується підсипка", - поділився начальник Покровської МВА.

У ході зустрічі не обійшли осторонь й тему щодо тепло- та водопостачання. Людей особливо турбує стан підготовки до осінньо-зимового періоду у селищі Динасового заводу.  

Начальник Покровської МВА підкреслив, що громада працює над автономізацією критично важливих об'єктів, оскільки не виключає ймовірні чергові удари агресора по нашій енергосистемі.

"Вчергове обговорили найгостріші питання, що повстають у мешканців нашої громади. Підсумувавши останні три зустрічі можна зробити висновок, що у наших КП працюють консолідовані громадяни, що не може не надихати. Тому разом до перемоги!", - підкреслив Сергій Добряк.

У ході зустрічі присутні не лише отримали вичерпні та змістовні відповіді на свої запитання, а й висловили свої думки та побажання.

"Проведення подібних заходів – це важливий крок  до вирішення проблем. Приємно, що нас - мешканців Покровської громади чують. Під час таких зустрічей співробітники КП мають можливість отримати відповіді на  питання, що турбують їх не лише як лікарів, а й як пересічних мешканців міста. Лунають нагальні питання, які, дякуючи керівництву Покровської МВА, беруться на опрацювання та своєчасно вирішуються", - зауважила  директорка Покровської міської стоматологічної поліклініки Ганна Кордюкова.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Постгероїчне лідерство в умовах криз та війни: Сергій Добряк взяв участь у тренінгу з ефективного менеджменту

Для посадових осіб місцевого самоврядування Донецької області в м.Києві відбувся триденний тренінг з управлінської взаємодії, ефективної побудови команди та її ефективності у досягненні цілей.

eye

94

Громада 1

23 липня 2024 10:30

Фонд ООН у галузі народонаселення надав допомогу жінкам та дівчатам у Покровську

Нещодавно Маджід Рафіхі, координатор з екстреного реагування Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні, відвідав транзитний центр (шелтер) у м. Покровську

eye

42

Громада 1

23 липня 2024 09:30

Покровський Динасовий Завод святкує своє 90-річчя

Сьогодні Покровський Динасовий Завод відзначає свій 90-річний ювілей. З нагоди цього свята начальник Покровської МВА Сергій Добряк привітав працівників заводу та вручив грамоти й подяки за їхній вагомий внесок у розвиток підприємства.

eye

57

Громада 1

22 липня 2024 18:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію