• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Допомога від благодійного фонду Мюнхену: медичне обладнання для Покровської міської лікарні

eye

480

21.07.2023 09:51

Новини громад

img

КНП “Покровська міська лікарня” отримала підтримку від благодійної організації “Munchen Hilft Ukraine”, яка допомагає Україні, оснащуючи лікарні всім необхідним.

Зокрема, Покровська лікарня отримала обладнання, необхідне лікарю-окулісту для перевірки зору людей та підбору окулярів, а також встановлення офтальмологічних діагнозів.

"Ця допомога є дуже важливою для нашої лікарні та мешканців громади. Ми дуже вдячні благодійному фонду, що допомагає підтримувати медицину в Україні”, - наголосила директорка КНП «Покровська міська лікарня» Тетяна Ткаченко.

Раніше благодійний фонд Мюнхену надав допомогу у вигляді бебі-боксів, що стало значною підтримкою для Покровського перинатального центру.

“Дуже важлива допомога наших донорів, за що їм велика шана та подяка. Особливо за те, що допомагають нашим лікарням та небайдужі до наших мешканців громади. Бебі-бокси, які ми отримали, стали в нагоді, тому що ми залишилися єдиним центром, який приймає породіль в Донецькій області. Також дуже важливе й офтальмологічне обладнання. Адже наші фахівці обслуговують не лише мешканців громади, а й ВПО, які перебувають в Покровську. З новим обладнанням процес досліджень та встановлення діагнозу стане більш швидким та якісним”, - підкреслила заступниця начальника Покровської МВА Маргарита Ідрісова. 

Така співпраця та підтримка з боку благодійників вносить вагомий внесок у розвиток медичної галузі та покращення якості медичних послуг в Покровській громаді. 

"Дуже тішить, коли бачиш результат роботи команди міської військової адміністрації у налагодженні зв'язків з донорами. Щиро дякую благодійній організації Munchen Hilft Ukraine за неоціненну допомогу, яку вони надають нашій громаді", - додала заступниця начальника Покровської МВА Олена Харчевна.

Разом з БО “Munchen Hilft Ukraine” та іншими партнерами, керівництво Покровської МВА продовжує працювати на благо місцевої спільноти та забезпечувати допомогу для кожного мешканця громади.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію