Комісія затвердила виплату матеріальної допомоги мешканцям Покровської громади

20.07.2023 16:34

На засіданні чергової комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги жителям Покровської громади за рахунок місцевого бюджету було прийнято рішення про надання фінансової підтримки мешканцям, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Члени комісії на чолі з заступницею начальника Покровської МВА Оленою Харчевною та за участі заступниці начальника Покровської МВА Маргарити Ідрісової, ретельно розглянули 43 звернення громадян, у яких були вказані витрати на лікування або втрати в сім'ї. На допомогу родинам загиблих військовослужбовців було виділено 200 тис. грн, які вже розподілено між 5 сім`ями.

"Нам надійшло багато звернень від жителів громади, які потребують допомоги через складні життєві обставини, зокрема через онкологічні захворювання. Комісія зосереджено вивчала кожну заяву та призначила фінансову підтримку залежно від потреб громадян. Суми наданої допомоги коливаються від 3 до 30 тисяч гривень", – розповіла Олена Харчевна, заступниця начальника Покровської МВА.