Задля гідного вшанування пам’яті загиблих Захисників та Захисниць, на їх могилах встановлюють флагштоки

20.07.2023 11:01

Прапори на металевих опорах у кількості 50 одиниць придбано за кошти місцевого бюджету.

Перші флагштоки заввишки 4 метри вже встановлюють на кладовищі Родинського.

За словами заступника начальника Покровської МВА Олексія Стебеля, такі прапори з’являться по всій громаді у місцях поховання Героїв.

«На жаль, наша громада має значну кількість полеглих. Ми виконали завдання керівника МВА Сергія Добряка і вже вчора на центральному кладовищі розпочали роботи з встановлення флагштоків. Сьогодні працюємо в Родинському. Наступним кроком буде робота з обговорення встановлення типових пам’ятників. Зустрічатимемося з громадськістю для обговорення варіантів. Захисники, які віддали своє життя за наше мирне майбутнє, заслуговують на гідну пошану. Зі свого боку ми робитимемо все від нас залежне, щоб світла пам’ять про них та їхній подвиг завжди залишалась в наших серцях», - зазначив Олексій Стебель.