• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Спортивна спільнота Покровської громади оригінально відсвяткувала День тренера 

eye

358

19.07.2023 16:33

Новини громад

img

Покровчани, які присвятили своє життя спорту та тренерській діяльності, зібралися на спортивному майданчику, щоб провести з нагоди Дня тренера захопливі змагання. Команди з працівників управління сім'ї, молоді та спорту Покровської міської ради змагалися у волейболі, демонструючи свою спортивну майстерність та командний дух. Водночас ветерани спорту зіграли цікавий шаховий турнір, де проявили свою обдарованість та досвід.

Під час офіційного відкриття змагань спортсменів привітали начальник управління фізичної культури та спорту Донецької ОДА Володимир Мицик та начальник управління сім'ї, молоді та спорту Покровської міської ради Віталій Щербинка.

У Покровських спортивних закладах, які підпорядковані управлінню, працюють понад 40 талановитих тренерів. Це професіонали з багатим досвідом, які виховали багато поколінь успішних спортсменів. Також у команді є молоді, енергійні тренери, які мають великі амбіції та потенціал для подальшого розвитку.

Важливо зазначити, що весь тренерський склад спільно працює над популяризацією та розвитком спорту в Покровській громаді. Це єдина мета, яка об'єднує їх у спільних зусиллях та праці.

За результатами змагання серед учасників виявили команду-переможницю, але головний результат святкового заходу це зігріті духом єднання та спорту серця учасників.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Подарунок від Німеччини: Покровську передали пожежний автомобіль

Для допомоги в ліквідації наслідків обстрілів, гасіння пожеж та рятування мирного населення Покровськ отримав від громадської організації «Петро і Мазепа» у співпраці з німецько-українським фондом «Рейн-Некар» пожежну машину.

eye

51

Громада 1

19 квітня 2024 13:35

За підтримки соціального бізнесу в Покровській КЛІЛ відкрили оновлене реабілітаційне відділення

Через збільшення кількості інсультних та інфарктних пацієнтів, а також людей, які потребують якісної реабілітації після переломів і складних травм, у клінічній лікарні інтенсивного лікування «осучаснили» реабілітаційне відділення.

eye

151

Новини громад

19 квітня 2024 12:55

Ліквідація наслідків обстрілу: комунальники працюють над відновленням житла покровчан

Учора, 18 квітня, місто Покровськ знову стало об’єктом ворожої атаки, яка принесла руйнування та збитки. Загалом, пошкоджено 17 багатоквартирних будинків та 22 приватних домогосподарства.

eye

36

Громада 1

19 квітня 2024 12:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію