У Покровській громаді привітали поважного довгожителя

19.07.2023 12:16

18 липня своє 90-річчя зустрів мешканець Родинського - Василь Іванович Саранчук.

З поважним ювілеєм привітати іменинника від імені начальника Покровської МВА Сергія Добряка завітала заступниця начальниці УСЗН Олена Павленко.

Вручаючи вітальний лист та подарунок ювелярові, вона звернулась зі щирими словами вітання: «Довгожителі – це жива історія Покровського району. Вклоняємось вашій життєвій мудрості, багатому досвіду. Сердечно вдячні вам за вашу невтомну працю, життєву стійкість та мудрість. Бажаємо міцного здоров’я, щастя, радості та ще довгих років життя в такому ж оптимістичному настрої».

Своєю чергою, попри поважний вік, чоловік радо ділився спогадами про своє життя та родину, подякував за теплу зустріч та виявлену увагу.