ВПО у Покровській громаді можуть отримати грошову допомогу

17.07.2023 12:25

За участі керівника гуманітарного штабу Покровської ТГ Дмитра Єрмоловича та начальниці УСЗН Ірини Бонзюх відбулась чергова робоча зустріч із представниками Solidarites International, під час якої було окреслено нагальні потреби ВПО.

Так, серед гуманітарних питань, що потребують вирішення, присутні обговорили й можливість надання допомоги у вигляді грошової виплати 200 внутрішньо переміщеним особам.

Втім, як зазначила Ірина Бонзюх таку фінансову підтримку отримають особи, які перебувають на території Покровської громади не більше 30 діб та розпочали оформлення документів, що підтверджують їхній статус. Зазначимо, що попередньо у ТГ 1 тисяча ВПО  вже отримали таку грошову виплату.

Нагадаємо, що Покровська МВА вже не вперше співпрацює з Solidarites International — французькою неурядовою гуманітарною організацією, яка допомагає населенню, постраждалому від насильства та конфліктів, епідемій, економічної кризи, природних чи кліматичних катастроф.

Під час зустрічі між сторонами був підписаний меморандум задля подальшого порозуміння та плідної спільної роботи.