Ремонт другого етапу відділення виходжування новонароджених у Перинатальному центрі йде повним ходом

14.07.2023 15:00

За підтримки компанії «Метінвест» наразі проводиться ремонт другого етапу відділення виходжування для новонароджених. Воно призначене для довготривалого догляду та реабілітації дітей, які потребують додаткового лікування.

“Швидкість та якість виконання робіт радують нас, і ми висловлюємо подяку соціально відповідальному бізнесу, компанії "Метінвест", за їхню підтримку та допомогу у розвитку нашого міста”, - заступниця начальника Покровської МВА Маргарита Ідрісова.

У приміщенні вже виконані демонтажні роботи, планується також монтаж електричних мереж та вентиляційної системи.

Особлива увага приділяється встановленню кисневих точок у реанімаційному відділенні.

Місцева влада контролює хід виконання ремонтних робіт, адже це ще один крок у поліпшенні медичного обслуговування нашої громади. Співробітники відділення виходжування новонароджених висловлюють велику вдячність до всіх, хто допомагає у цьому процесі.

“Ми сподіваємося, що це відділення буде працювати на благо всіх мешканців Донеччини та надавати необхідну допомогу маленьким пацієнтам у процесі одужання”, - зауважив керівник Перинатального центру Іван Циганок.