• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Безпека та комфорт для дітей: Підготовка дитячих садків до повернення до офлайн навчання

eye

483

13.07.2023 18:14

Новини громад

img

Покровські дитячі садки активно готуються до можливого повернення до очного навчання у новому навчальному році, попри складну ситуацію в країні. 

"Ми дуже активно готуємося до початку навчального року і сподіваємося, що в новому році ми зможемо повернутися до офлайн навчання. Тому ми готуємо укриття і чекаємо наших вихованців", - поділилася своїми очікуваннями Тетяна Зубар, завідувачка ЗДО №20 "Золота рибка".

Завдяки активній співпраці Покровської МВА та компанії “Метінвест”, в місті Покровськ вже ведуться ремонтні роботи для облаштування 10 укриттів у дитячих садках. 

“Зараз ми оглянули 2 з усіх 10 укриттів, де вже йдуть ремонтні роботи. Все робиться за планом, і маємо надію, що вже через 2 місяці їх буде введено в експлуатацію”, - зазначив начальник Покровської МВА Сергій Добряк.

Попри складні умови, що склалися через воєнний стан та бойові дії в області, керівництво Покровської МВА робить все можливе, щоб діти знову могли навчатися колективно. Згідно з рекомендаціями Міністерства освіти і науки, важливо, щоб у кожному закладі були найпростіші укриття, тому зусилля спрямовуються на створення безпечних місць для дітей. Ці два заклади дошкільної освіти також забезпечені водопостачанням зі свердловин, в інших садочках також планується облаштувати альтернативні джерела води.

"Соціально відповідальний бізнес взяв на себе дитячі садки, і сьогодні ми перевірили, наскільки якісно виконуються роботи. Попросили на деякі нюанси звернути увагу та додатково організувати місця для перебування дітей в цих шелтерах. Робимо так, щоб і дітям було комфортно перебувати, і щоб вихователю було зручно слідкувати за безпекою наших дітей", - зазначила заступниця начальника Покровської МВА Маргарити Ідрісова.

Такі заходи допомагають створити сприятливі умови для повернення до очного навчання дітей Покровської громади та забезпечити їх безпеку у разі надзвичайних ситуацій.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Подарунок від Німеччини: Покровську передали пожежний автомобіль

Для допомоги в ліквідації наслідків обстрілів, гасіння пожеж та рятування мирного населення Покровськ отримав від громадської організації «Петро і Мазепа» у співпраці з німецько-українським фондом «Рейн-Некар» пожежну машину.

eye

51

Громада 1

19 квітня 2024 13:35

За підтримки соціального бізнесу в Покровській КЛІЛ відкрили оновлене реабілітаційне відділення

Через збільшення кількості інсультних та інфарктних пацієнтів, а також людей, які потребують якісної реабілітації після переломів і складних травм, у клінічній лікарні інтенсивного лікування «осучаснили» реабілітаційне відділення.

eye

151

Новини громад

19 квітня 2024 12:55

Ліквідація наслідків обстрілу: комунальники працюють над відновленням житла покровчан

Учора, 18 квітня, місто Покровськ знову стало об’єктом ворожої атаки, яка принесла руйнування та збитки. Загалом, пошкоджено 17 багатоквартирних будинків та 22 приватних домогосподарства.

eye

36

Громада 1

19 квітня 2024 12:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію