Тривають роботи із заміни водопровідних мереж у Покровську

13.07.2023 10:57

Комунальне підприємство "Покровськводоканал" продовжує виконувати заплановані роботи з заміни водопровідних мереж у місті Покровськ. Зараз увага фахівців зосереджена на ремонтних роботах, що тривають у селищі Динасового заводу,  на вулиці Степана Бовкуна, 11-13.

Наразі там проводиться заміна труби, яка служила понад 50 років. Нова пластикова труба завдовжки 150 метрів вже встановлюється з метою поліпшення якості водопостачання для 114 абонентів. Ці матеріали були надані громаді Червоним хрестом. Процес робіт не є простим, оскільки глибина прокладання трубопроводу перевищує два метри. Прокладання трубопроводу здійснюється в кожуху наявного водопроводу, для того, щоб запобігти пошкодженню асфальтного покриття. Фахівці планують завершити всі роботи протягом 3-4 днів, після чого вони проведуть благоустрій території.

"Ми прагнемо забезпечити у нашій громаді надійне водопостачання. Заміна старих трубопроводів є необхідним кроком у покращенні інфраструктури та стабільну подачу води до наших споживачів. Ми плануємо продовжувати такі роботи й надалі", - наголосив на важливості зазначених заходів директор КП "Покровськводоканал" Руслан Ліннік.