• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини в Покровській громаді

eye

363

13.07.2023 10:19

Новини громад

img

12 липня  відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини, в якій взяли участь заступниці начальника Покровської МВА. Під головуванням  Олени Харчевної та за участі Наталії Іваньо, присутні розглянули питання, спрямовані на забезпечення реалізації прав дітей на життя, охорону здоров'я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток.

Під час засідання було винесено 11 питань, що стосувалися неналежного виконання батьківських обов'язків, дотримання графіку участі у вихованні малолітньої дитини, доцільності позбавлення батьківських прав, надання дітям статусу, дитини, позбавленої батьківського піклування, повернення малолітньої дитини до родини батька, дарування квартири малолітній дитині тощо.

«Захист прав дітей залишається одним з пріоритетів державної політики України. Враховуючи що під час загострюються соціальні проблеми, у нашій громаді ми повинні зосередитися на прийнятті виважених та об’єктивних рішень, спрямованих виключно на захист прав та законних інтересів дітей», - зазначила Олена Харчевна.

Після обговорення порядку денного, були прийняті рішення, спрямовані на захист прав дітей відповідно до законодавства України.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Подарунок від Німеччини: Покровську передали пожежний автомобіль

Для допомоги в ліквідації наслідків обстрілів, гасіння пожеж та рятування мирного населення Покровськ отримав від громадської організації «Петро і Мазепа» у співпраці з німецько-українським фондом «Рейн-Некар» пожежну машину.

eye

51

Громада 1

19 квітня 2024 13:35

За підтримки соціального бізнесу в Покровській КЛІЛ відкрили оновлене реабілітаційне відділення

Через збільшення кількості інсультних та інфарктних пацієнтів, а також людей, які потребують якісної реабілітації після переломів і складних травм, у клінічній лікарні інтенсивного лікування «осучаснили» реабілітаційне відділення.

eye

151

Новини громад

19 квітня 2024 12:55

Ліквідація наслідків обстрілу: комунальники працюють над відновленням житла покровчан

Учора, 18 квітня, місто Покровськ знову стало об’єктом ворожої атаки, яка принесла руйнування та збитки. Загалом, пошкоджено 17 багатоквартирних будинків та 22 приватних домогосподарства.

eye

36

Громада 1

19 квітня 2024 12:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію